reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports: start 2.08, kolejne prawa

dodano: 2015-07-09 16:25 | aktualizacja: 2015-07-09 17:15
autor: Jacek Grzeszczak/Łukasz Knapik | źródło: TESTA Communications

Eleven Sports Network 11 Sports Sportowe kanały Eleven Sports szykują się do inauguracji (dodatkowe informacje). Pierwsza ze stacji wystartuje 2 sierpnia i wyemituje na żywo relację ze spotkania rozgrywek Community Shield (Tarczy Wspólnoty) pomiędzy drużynami Chelsea i Arsenal. Drugi z kanałów ruszy 22 sierpnia. Grupa Eleven Sports Network poinformowała jednocześnie o nabyciu praw do transmisji The Emirates FA Cup na terenie Polski w ramach 3-letniej umowy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawca informuje, że wkrótce polscy kibice będą mogli oglądać ekscytujące rozgrywki FA Cup w nowym kanale sportowym Eleven. Jest to kolejna nowość w ofercie Eleven Sports Network, która wcześniej nabyła bogaty pakiet międzynarodowych praw do transmisji wydarzeń sportowych, między innymi włoskiej Serie A TIM, francuskiej Ligue 1, szkockiej ekstraklasy, belgijskiej Pro League oraz Emirates FA Cup.

Eleven, pierwszy z dwóch kanałów nadawanych przez Eleven Sports Network, zadebiutuje 2 sierpnia relacją na żywo z meczu Community Shield Arsenal - Chelsea. Poświęcona piłce nożnej stacja Eleven, oprócz relacji z rozgrywek piłkarskich z najwyższej półki, zaoferuje widzom programy informacyjne, skróty prezentujące najciekawsze fragmenty spotkań oraz analizy ekspertów.

Rob Pickles z AMI, wypowiadając się w imieniu swojej firmy oraz angielskiej federacji, stwierdził: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że The Emirates FA Cup będzie dostępny w kanale Eleven, który, w naszym przekonaniu, osiągnie w Polsce wielki sukces. Życzymy mu udanego startu”.

„Prestiżowe rozgrywki Emirates FA Cup to idealne uzupełnienie naszej atrakcyjnej oferty, a fani mogą być pewni, że zrobimy wszystko, aby oglądali u nas najlepszy światowy futbol” – powiedział Danny Menken, Dyrektor Zarządzający Grupy Eleven Sports Network.

Nadające całodobowo, przez 7 dni w tygodniu i w rozdzielczości HD, kanały grupy Eleven Sports Network będą pokazywać ponad 2000 godzin transmisji na żywo.

Dzięki bogatej ofercie najwyższej klasy imprez sportowych, zaangażowaniu i nowatorskiemu podejściu do tworzenia zlokalizowanego programu oraz technologii umożliwiającej odbiór na wielu ekranach, będziemy w stanie szybko dostarczyć mnóstwo emocji polskim widzom – dodaje Danny Menken.

Drugi kanał grupy, Eleven Sports, rozpocznie nadawanie 22 sierpnia wraz ze startem Serie A TIM. Podczas gdy stacja Eleven będzie poświęcona piłce nożnej, w ofercie Eleven Sports znajdą się transmisje z zawodów różnych dyscyplin sportowych, w tym m.in. turniejów tenisowych ATP 250, czy wyścigów Formuły E oraz relacje na żywo z meczów piłkarskich, które nie zmieszczą się na antenie kanału Eleven.

Eleven Sports Network jest częścią The Channels Co., Ltd, która ma zamiar uruchomić nowe kanały także na rynkach Belgii, Malezji i Singapuru wraz z rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego. Stacje będą dostępne w ofertach głównych operatorów satelitarnych i kablowych w różnych pakietach i cenach.

Dodajmy, iż w przesłanym mediom komunikacie nadawca nie podał w pakietach jakich operatorów w Polsce nowe kanały się pojawią (więcej tutaj).

Założona w 2015 roku Eleven Sports Network to nowa globalna sieć pokazująca światowej klasy międzynarodowe i krajowe wydarzenia sportowe. Na początku sieć uruchomi kanały telewizyjne na wybranych rynkach transmitując na każdym z nich ponad 2000 godzin relacji na żywo z wielkich imprez sportowych rocznie, jak również serwisy informacyjne, kompleksowe analizy ekspertów i programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne będą nadawały całodobowo, w trybie multiscreen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku lokalnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...