reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Produkcje TVP w Chorwacji i Iranie

dodano: 2015-07-12 20:17 | aktualizacja: 2015-07-12 21:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Biuro Handlu TVP Sales Biuro Handlu TVP po raz kolejny udowadnia, że dla polskich produkcji nie istnieją granice geograficzne. Program kulinarno-podróżniczy „Makłowicz w podróży” zostanie wyemitowany w Chorwacji, a filmy „Bezmiar sprawiedliwości” Wiesława Saniewskiego i Waldemara Krzystka „80 milionów” - w Iranie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chorwacka telewizja publiczna wyemituje serię „Makłowicz w podróży” (programy kulinarne Roberta Makłowicza mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP2, TVP HD, TVP Rozrywka, TVP Historia i Polsat Food Network). Cykl ten został wybrany przez chorwackiego nadawcę ze względu na dużą wartość edukacyjną i bardzo ciekawe połączenie tematyki kulinarnej oraz podróżniczej. Jest to kolejna transakcja między TVP i HRT w ostatnich latach. Irański nadawca państwowy IRIB pokaże natomiast filmy fabularne „Bezmiar sprawiedliwości" i „80 milionów”.

Robert Makłowicz, foto: TVP


Dodajmy, iż w ostatnim czasie produkcje TVP zakupiła również rumuńska telewizja TVR. Widzowie w tym kraju obejrzą seriale „Blondynka” (emisja w TVP1) i „O mnie się nie martw” (TVP2, TVP HD i TVP Seriale) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...