reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Znamy logo kanału Eska TV HD

dodano: 2015-07-14 13:49 | aktualizacja: 2015-07-14 15:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Eska TV HD W przesłanym mediom komunikacie nadawca potwierdził wcześniejsze informacje podane przez serwis satkurier.pl (więcej tutaj), iż uruchomił wersję w technologii High Definition kanału muzycznego Eska TV. Eska TV HD ma tę samą ofertę programową, co Eska TV w standardowej rozdzielczości. Dystrybucją nowego kanału zajmuje się firma Delegata. Usługę technicznego dosyłu sygnału świadczą: SGT S.A., Evio oraz Telpol PPMUE. Jednym z pierwszych operatorów, który dołączył kanał Eska TV HD do swojej oferty jest Telewizja Kablowa Bart-Sat z Bartoszyc.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eska TV to stacja muzyczno-rozrywkowa, adresowana do młodych ludzi w wieku 15-34 lat. Została stworzona w oparciu o Radio Eska, jedną z największych w Polsce sieci lokalnych stacji radiowych realizujących format CHR (Contemporary Hit Radio, czyli „Hity na czasie”). W Esce TV można zobaczyć najnowsze klipy artystów znanych z anteny Radia Eska, a także ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach show-biznesu, informacje o muzycznych wydarzeniach w kraju i na świecie. Wśród gwiazd Eski TV są m.in. Aleksandra Kot, Krzysztof Jankowski „Jankes”, Marcin Nozdryń-Plotnicki „Puoteck” i Jan Pirowski.

Eska TV wystartowała w wersji HD. Na zdjęciu Aleksandra Kot, prezenterka Eski TV, foto: Grupa ZPR Media


Program kanału Eska TV w SD dostępny jest w telewizjach kablowych (w tym w pakietach największych sieci, takich jak UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, Toya, Inea, Petrus, Promax i Sat Film), na platformach satelitarnych Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV, za pośrednictwem bezpłatnego pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), a także w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E).

Kanał Eska TV rozpoczął nadawanie w 2008 roku w sieci (więcej tutaj), a w 2009 roku z regularnym przekazem satelitarno-kablowym (więcej tutaj). W 2011 roku stacja zadebiutowała w MUX 1 (więcej tutaj). Kanał należy do Grupy ZPR Media.

W portfolio Grupy ZPR Media są obecnie takie kanały jak: Fokus TV (Fokus TV HD), Eska TV (Eska TV HD), Polo TV, Polo TV US (dostępny tylko na rynku amerykańskim), Vox Music TV, a także Wawa TV, Polo Party TV (więcej tutaj), Eska Rock TV, Eska Party TV (więcej tutaj), Eska Best Music TV i Vox Old's Cool TV (więcej tutaj), które są dostępne w sieci w serwisie EskaGO (więcej tutaj). Grupa zapowiada uruchomienie w serwisie EskaGO kolejnych stacji, takich jak m.in. Fokus Historia, Fokus Geo i Fokus Investigation (więcej tutaj). Ponadto w drugim konkursie na zagospodarowanie MUX 1 nadawca zgłosił nową stację filmową - Telekino, ale naziemnej koncesji nie uzyskał a kanał nigdy nie ruszył (więcej tutaj i tutaj). Do Grupy ZPR Media należą również m.in.: Radio Eska, Radio Eska Rock, Radio Wawa, Radio Vox FM, broker IDMnet, a także wydawca dziennika „Super Express”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...