reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska jakiej nie znamy w lipcu w CI Polsat

dodano: 2015-07-17 19:10 | aktualizacja: 2015-07-17 20:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat W lipcu br. kanał CI Polsat zaprasza widzów na „Brytyjskie tabu”. W cyklu „Czwartki z polskimi zbrodniami” będzie można zobaczyć: „Z archiwum 997”, „Polskie prywatne zbrodnie” (sezon 2.), „Historie prawdziwe” i „Paragraf 148”. W cyklu „Weekendy z duchami” pokazane zostaną natomiast takie produkcje jak: „Gwiazdy i duchy”, „Moje opętane dziecko”, „Widziałem ducha”, „Duchy i ja” i „Dzieci nie z tej ziemi”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2015 roku w CI Polsat:

„Brytyjskie tabu”
emisja: w poniedziałki o 23:00

„Brytyjskie tabu” to szokujący serial dokumentalny poświęcony autentycznym historiom kryminalnym, tak niezwykłym i wstrząsającym, że chwilami aż trudno w nie uwierzyć. Autorzy nie unikają żadnych tematów, od kazirodztwa i gwałtu po dzieciobójstwo i morderstwo. „Brytyjskie tabu” to najgorsze koszmary każdej rodziny, wspominane i przeżywane na nowo przez krewnych i znajomych, którzy znaleźli się w samym sercu wydarzeń. Na początek sprawa 19-letniej Hollie Gazzard, zamordowanej w pracy, na oczach koleżanek, przez jej byłego chłopaka.

Kim Russo w programie „Duchy i ja”, foto: A+E Networks Poland


„Czwartki z polskimi zbrodniami”
emisja: w czwartki o 22:00

Przez cały lipiec br. w każdy czwartek do północy CI Polsat zaprasza do Polski, jakiej nie znacie - niebezpiecznej, mrocznej i pełnej tajemnic. Michał Fajbusiewicz w serii „Z archiwum 997” przyjrzy się sprawom morderstw, które od wielu lat czekają na wyjaśnienie (więcej tutaj). Drugi sezon „Polskich prywatnych zbrodni” opowie o wstrząsających historiach rodzin, w których popełniono zbrodnię (więcej tutaj). Aktor Marek Włodarczyk w „Historiach prawdziwych” przeanalizuje najgłośniejsze zbrodnie z ostatnich 30 lat (więcej tutaj). Przeniesiemy się również z cyklem „Paragraf 148” w czasy Polski Ludowej, by przyjrzeć się tym, którzy zostali skazani przez ówczesne sądy na karę śmierci (więcej tutaj).

„Weekendy z duchami”
emisja: w soboty i niedziele o 21:00

W lipcu br. kanał CI Polsat zaprasza na „Weekendy z duchami”. Złożą się na nie „Gwiazdy i duchy” - pierwszy i jedyny cykl, w którym znane osoby dzielą się z widzami swoimi doświadczeniami ze zjawiskami nadprzyrodzonymi. Stacja pokaże też „Moje opętane dziecko” - w tym cyklu twórcy zajmują się najściślej strzeżoną tajemnicą wielu rodziców: że ich dziecko jest reinkarnacją kogoś, kto umarł, a teraz znów żyje. Nadawca zaprasza również na „Widziałem ducha” - prawdziwe, choć niewiarygodne historie o zjawiskach nadprzyrodzonych, opowiedziane przez ludzi, którzy sami je przeżyli i w dodatku nagrali. Te niesamowite przypadki, od przesuwających się mebli, przez mroczne zjawy, po złośliwe upiory, przybierają tu formę czegoś więcej niż przerażająca opowieść z dokumentacją wizualną. Z kolei w cyklu „Duchy i ja” znane osoby opowiadają o własnych doświadczeniach z duchami, a autorzy programu starają się wyjaśnić te historie (więcej tutaj). I wreszcie „Dzieci nie z tej ziemi” - cykl, w którym medium Chip Coffey rozmawia z dziećmi obdarzonymi zdolnościami kontaktowania się z duchami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...
reklama