reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wikingowie” i kolekcjonerzy w lipcu w History

dodano: 2015-07-20 15:03 | aktualizacja: 2015-07-20 15:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

History HD Logo W lipcu br. kanał History szczególnie poleca swoim widzom takie programy jak: „Amerykańscy zbieracze” (sezon 7.), „Wojny magazynowe - Teksas” (sezon 6.), „Wikingowie” i „Gwiazdy lombardu” (sezon 14.).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2015 roku w History (History HD):

„Amerykańscy zbieracze” 7
emisja: we wtorki o 22:00

W miasteczkach i przy bocznych drogach w Ameryce czekają na odkrycie skarby - cenne zabytki historii ukryte w stertach śmieci, pochowane w stodołach i złożone w garażach. Trzeba ekspertów, by znaleźć te zagubione przedmioty i, być może, pod warstwą rdzy dokopać się do bogactwa. W „Amerykańskich zbieraczach” poznajemy dwóch takich utalentowanych specjalistów: Mike’a Wolfe’a, właściciela Antique Archaeology, i jego partnera w interesach Franka Fritza, którzy polują na wszystko, co może mieć wartość historyczną, kolekcjonerską czy popkulturową, a zostało dawno temu zapomniane przez właścicieli. Po drodze, w takich miejscach jak Indiana czy Illinois, spotykają ludzi, których życie stanowi niejednokrotnie prawdziwy kawał amerykańskiej historii.

„Wojny magazynowe - Teksas” 6
emisja: w piątki o 23:00

W każdym odcinku „Wojen magazynowych”, który stanowi odrębną całość, uczestnicy walczą w ciemno o zawartość porzuconych magazynów. Właściciel nieruchomości otwiera ich drzwi po raz pierwszy od lat i pozwala rzucić okiem do środka tylko przez chwilę, w świetle latarki. To jedyna okazja, by ocenić, czy jest się o co bić podczas licytacji. A jeśli tak, to do jakiej kwoty opłaci się licytować? Aukcje prowadzi jeden z najlepszych licytatorów w USA. Emocje sięgają zenitu, a zabawa jest przednia.

Mike Wolf, Frank Fritz i uczestnik programu „Amerykańscy zbieracze”, foto: A+E Networks Poland


„Wikingowie”
emisja: w niedziele o 22:00

W lipcu br. kanał History przypomina serial „Wikingowie”. Ten oryginalny cykl przenosi nas w brutalny i tajemniczy świat Ragnara Lodbroka (Travis Fimmel), wikińskiego wojownika i rolnika, który pragnie poznawać - i łupić - odległe krainy po drugiej stronie oceanu. Ma w tym względzie odmienne zdanie niż lokalny wódz jarl Haraldson (Gabriel Byrne), który woli najeżdżać zubożały wschód, zamiast zapuszczać się na nieznany zachód. Kiedy Ragnar sprzymierza się z mistrzem szkutniczym Flokim (Gustaf Skarsgard), by zbudować łodzie nowej generacji zdolne do przeprawy przez burzliwe północne morza, zapowiada się otwarty konflikt (więcej tutaj).

„Gwiazdy lombardu” 14
emisja: w poniedziałki (od 27 lipca 2015 roku) o 22:00

Zajrzyjmy za drzwi rodzinnego lombardu na przedmieściach Las Vegas, gdzie trzy pokolenia rodziny Harrisonów - dziadek Richard, syn Rick i wnuk Corey - tocząc zabawne spory, prowadzą wspólnie interes, który polega przede wszystkim na umiejętnym oszacowaniu wartości przedmiotów przynoszonych jako zastaw, od rzeczy dziwacznych po autentycznie zabytkowe, jak kawaleryjska szabla, motocykl Harley-Davidson czy para worków treningowych należących do Rocky’ego Marciano. Sami muszą zdecydować, co z tego jest fałszywe, a co prawdziwe i odpowiedzieć sobie na pytanie o wartość każdej z tych rzeczy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...