reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Cartoon Network HD zadebiutuje w Polsce

dodano: 2015-07-21 18:12 | aktualizacja: 2015-07-21 19:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Dziennik Gazeta Prawna/satkurier.pl

Cartoon Network HD Turner Broadcasting System (należący do grupy Time Warner) w listopadzie br. wprowadzi do Polski Cartoon Network w wysokiej rozdzielczości. Zapowiedział to w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” Hannes Heyelmann, wiceprezes i dyrektor zarządzający Turner Broadcasting System na region Europy Środkowej i Wschodniej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż na początku tego roku ruszyła kampania wizerunkowa kanału Boomerang, w której pojawił się dopisek „HD” obok logo stacji. Barbara Izowska-Jędrych, Regional Marketing & PR Manager w Turner Broadcasting System Poland, odpowiedzialna za Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, poinformowała wtedy serwis satkurier.pl, iż logo kanału Boomerang HD zostało umieszczone w reklamie przez pomyłkę. Pytana, czy będą kolejne stacje nadawcy w wysokiej rozdzielczości (Cartoon Network HD i TCM HD) lub zupełnie nowe kanały, dodała, iż nadawca cały czas analizuje i planuje rozwój swojej oferty w Polsce, ale nie podała jednak żadnych szczegółów (więcej tutaj).

W październiku br. na antenie Cartoon Network zadebiutuje druga edycja polskiego programu „Ekspedycja Cartoon Network”. Na zdjęciu gwiazdy, które w nim wystąpią: Ilona Ostrowska, Antoni Pawlicki, Ewelina Lisowska, Michał Piróg, Przemysław Saleta i Maria Niklińska, foto: Time Warner


Cartoon Network obecny jest w Polsce od 1998 roku. Stacja dostępna jest w pakietach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz większości sieci kablowych i IPTV.

Obok Cartoon Network HD jesienią br. nadawca planuje przekształcić obecny już na naszym rynku filmowy kanał TCM w TNT HD. Do tej zmiany ma dojść w październiku br. (więcej tutaj)

Turner Broadcasting System należy do grupy Time Warner, która ma obecnie w naszym kraju takie polskojęzyczne kanały jak: Cartoon Network, Boomerang, HBO (HBO HD), HBO2 (HBO2 HD), HBO Comedy (HBO Comedy HD), Cinemax (Cinemax HD), Cinemax 2 (Cinemax 2 HD) i TCM (planowana zmiana w TNT HD). Ponadto w ofercie nadawcy w Polsce jest CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...