reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange sport nie zmieni na razie właściciela

dodano: 2015-07-23 10:16 | aktualizacja: 2015-07-23 11:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Wirtualnemedia.pl

Orange sport nowe Kanał Orange sport prawdopodobnie nie zmieni właściciela w najbliższym czasie. Spółka RMVC Romana Młodkowskiego, byłego szefa TVN CNBC Biznes, wycofała się z planów przejęcia tej stacji sportowej. Przypomnijmy, że warunkowa umowa sprzedaży Orange sport została podpisana we wrześniu ub.r. (więcej tutaj). Przyczyny zerwania porozumienia nie są znane.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W marcu br. platforma Orange TV usunęła kanał Orange sport ze swojej oferty dla nowych klientów (więcej tutaj). Spółka poinformowała wtedy, że nie ma jednak w planach zaprzestania nadawania tego kanału (więcej tutaj). Po kilku miesiącach ciszy, okazało się, że do sprzedaży Orange sport jednak nie dojdzie, a przedłużające się negocjacje zostały zerwane.

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange, powiedział serwisowi Wirualnemedia.pl, że warunki umowy sprzedaży z firmą Romana Młodkowskiego nie zostały spełnione i nie została ona zrealizowana. Dodał, że spółka analizuje teraz dalsze kroki związane z tą stacją.

Kanał Orange sport jest dostępny w pakietach platform satelitarnych Orange TV, Cyfrowy Polsat i nc+, wybranych sieci kablowych i IPTV. Stacja nadaje od 2008 roku. W przeszłości nadawca miał w swoim portfolio również kanał Orange sport info, ale w wyniku jego decyzji dwie stacje zostały połączone w jedną - Orange sport (więcej tutaj).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama