reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange sport nie zmieni na razie właściciela

dodano: 2015-07-23 10:16 | aktualizacja: 2015-07-23 11:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Wirtualnemedia.pl

Orange sport nowe Kanał Orange sport prawdopodobnie nie zmieni właściciela w najbliższym czasie. Spółka RMVC Romana Młodkowskiego, byłego szefa TVN CNBC Biznes, wycofała się z planów przejęcia tej stacji sportowej. Przypomnijmy, że warunkowa umowa sprzedaży Orange sport została podpisana we wrześniu ub.r. (więcej tutaj). Przyczyny zerwania porozumienia nie są znane.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W marcu br. platforma Orange TV usunęła kanał Orange sport ze swojej oferty dla nowych klientów (więcej tutaj). Spółka poinformowała wtedy, że nie ma jednak w planach zaprzestania nadawania tego kanału (więcej tutaj). Po kilku miesiącach ciszy, okazało się, że do sprzedaży Orange sport jednak nie dojdzie, a przedłużające się negocjacje zostały zerwane.

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange, powiedział serwisowi Wirualnemedia.pl, że warunki umowy sprzedaży z firmą Romana Młodkowskiego nie zostały spełnione i nie została ona zrealizowana. Dodał, że spółka analizuje teraz dalsze kroki związane z tą stacją.

Kanał Orange sport jest dostępny w pakietach platform satelitarnych Orange TV, Cyfrowy Polsat i nc+, wybranych sieci kablowych i IPTV. Stacja nadaje od 2008 roku. W przeszłości nadawca miał w swoim portfolio również kanał Orange sport info, ale w wyniku jego decyzji dwie stacje zostały połączone w jedną - Orange sport (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama