reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Outdoor Channel HD w ofercie Multimedia Polska

dodano: 2015-07-27 16:26 | aktualizacja: 2015-07-27 16:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Multimedia Polska/satkurier.pl

Outdoor Channel HD Multimedia Polska, ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych, podpisał umowę z AMC Networks International, jednym z większych nadawców kanałów telewizyjnych na świecie. Na mocy podpisanego kontraktu, od 1 sierpnia 2015 roku w ofercie Multimedia Polska znajdzie się kanał Outdoor Channel HD. Program stacji zostanie udostępniony na kanale 183 w pakiecie tematycznym HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby umożliwić abonentom zapoznanie się z ofertą programową Outdoor Channel HD, w dniach 1-31 sierpnia abonenci wszystkich pakietów Multimedia Polska uzyskają bezpłatny dostęp do nowego kanału.

Od 1 sierpnia w mediach regionalnych wystartuje także wspólna kampania Multimedia Polska i Outdoor Channel HD, promująca uruchomienie kanału w ofercie operatora. Dwieście pierwszych osób, które za pośrednictwem infolinii Multimedia Polska zakupi Pakiet HD, w skład którego wchodzi Outdoor Channel HD, otrzyma gadżety-niespodzianki, nawiązujące do tematyki nowego kanału.

Outdoor Channel HD to światowy lider wśród kanałów poświęconych tematyce łowiectwa
i wędkarstwa. Propozycje stacji zachęcają do spędzania wolnego czasu na łonie przyrody oraz poznawania zależności pomiędzy światem roślin, ludzi i zwierząt.

- Wprowadzenie do naszej oferty kanału Outdoor Channel HD poprzedziły wnikliwe obserwacje zapotrzebowań abonentów, którzy coraz częściej zgłaszali, że chcieliby mieć możliwość oglądania programów o tematyce łowieckiej, czy wędkarskiej. Wielu z nich to właśnie myśliwi i wędkarze, dlatego jesteśmy przekonani, że Outdoor Channel HD pozwoli im na zgłębianie swoich pasji. – mówi Bartłomiej Kasiński, Dyrektor Pionu Strategii i Rozwoju, Multimedia Polska.

 - Cieszymy się, że kanał Outdoor Channel HD będzie dostępny także dla klientów Multimedia Polska. Outdoor Channel HD zyskał już znaczną popularność wśród widzów w tym regionie. Teraz będziemy mogli udostępnić ten kanał w jakości HD jeszcze większej liczbie odbiorców w Polsce, dzięki czemu polscy widzowie będą mogli obcować z dziką przyrodą razem ze światowej klasy ekspertami, miłośnikami przygód na świeżym powietrzu i celebrytami. –  powiedział Louise Cottrell, VP, Affiliate Sales, AMC Networks International – Zone.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...