reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Outdoor Channel HD w ofercie Multimedia Polska

dodano: 2015-07-27 16:26 | aktualizacja: 2015-07-27 16:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Multimedia Polska/satkurier.pl

Outdoor Channel HD Multimedia Polska, ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych, podpisał umowę z AMC Networks International, jednym z większych nadawców kanałów telewizyjnych na świecie. Na mocy podpisanego kontraktu, od 1 sierpnia 2015 roku w ofercie Multimedia Polska znajdzie się kanał Outdoor Channel HD. Program stacji zostanie udostępniony na kanale 183 w pakiecie tematycznym HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby umożliwić abonentom zapoznanie się z ofertą programową Outdoor Channel HD, w dniach 1-31 sierpnia abonenci wszystkich pakietów Multimedia Polska uzyskają bezpłatny dostęp do nowego kanału.

Od 1 sierpnia w mediach regionalnych wystartuje także wspólna kampania Multimedia Polska i Outdoor Channel HD, promująca uruchomienie kanału w ofercie operatora. Dwieście pierwszych osób, które za pośrednictwem infolinii Multimedia Polska zakupi Pakiet HD, w skład którego wchodzi Outdoor Channel HD, otrzyma gadżety-niespodzianki, nawiązujące do tematyki nowego kanału.

Outdoor Channel HD to światowy lider wśród kanałów poświęconych tematyce łowiectwa
i wędkarstwa. Propozycje stacji zachęcają do spędzania wolnego czasu na łonie przyrody oraz poznawania zależności pomiędzy światem roślin, ludzi i zwierząt.

- Wprowadzenie do naszej oferty kanału Outdoor Channel HD poprzedziły wnikliwe obserwacje zapotrzebowań abonentów, którzy coraz częściej zgłaszali, że chcieliby mieć możliwość oglądania programów o tematyce łowieckiej, czy wędkarskiej. Wielu z nich to właśnie myśliwi i wędkarze, dlatego jesteśmy przekonani, że Outdoor Channel HD pozwoli im na zgłębianie swoich pasji. – mówi Bartłomiej Kasiński, Dyrektor Pionu Strategii i Rozwoju, Multimedia Polska.

 - Cieszymy się, że kanał Outdoor Channel HD będzie dostępny także dla klientów Multimedia Polska. Outdoor Channel HD zyskał już znaczną popularność wśród widzów w tym regionie. Teraz będziemy mogli udostępnić ten kanał w jakości HD jeszcze większej liczbie odbiorców w Polsce, dzięki czemu polscy widzowie będą mogli obcować z dziką przyrodą razem ze światowej klasy ekspertami, miłośnikami przygód na świeżym powietrzu i celebrytami. –  powiedział Louise Cottrell, VP, Affiliate Sales, AMC Networks International – Zone.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...