reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven i Eleven Sports z polską stroną w sieci [wideo]

dodano: 2015-07-29 12:47 | aktualizacja: 2015-07-29 13:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eleven Sports Network/satkurier.pl

Eleven Sports Network 11 Sports Eleven Sports Network, nadawca szykujących się do startu kanałów Eleven i Eleven Sports, uruchomił w ostatnich dniach w sieci stronę w języku polskim poświęconą tym projektom (dotąd była dostępna strona w języku angielskim) (przejdź na stronę). Witryna prezentuje podstawowe informacje o tych stacjach, materiały promocyjne i ramówkę. Co ciekawe, opublikowano także program na ostatnie dni lipca br., chociaż pierwszy z kanałów ruszy 2 sierpnia br. W ramówce na środę, 29 lipca br. zapisano natomiast pozycję... „Ekstraklasa Highlights”. Przypomnijmy iż nadawca ubiegał się o zakup praw do polskiej, najwyższej, piłkarskiej klasy rozgrywkowej, ale ostatecznie wycofał się z rywalizacji (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niestety, ale na stronie nie znajdziemy żadnych informacji o dostępności tych kanałów na polskim rynku. Nadawca konsekwentnie nie informuje, którzy operatorzy zdecydowali się dołączyć te stacje do swoich pakietów (więcej tutaj). Prawdopodobnie będzie możliwość oglądania tych stacji w sieci, gdzie obecnie emitowane są filmiki promocyjne (zobacz wideo).

- Telewizja kibiców - wierzymy, że „11” reprezentuje potrzebę bycia razem; moc, dzięki której nigdy się nie poddajesz; ducha zespołu oraz pasję każdego zawodnika, aby zwyciężać. Eleven Sports Network jest nowym globalnym projektem dedykowanym największym światowym wydarzeniom sportowym. Widzowie mają dostęp do 9 kanałów na 4 rynkach: w Polsce, Belgii, Malezji i Singapurze. Eleven Sports Network udostępnia ponad 2000 godzin relacji na żywo, serwisy informacyjne, kompleksowe analizy ekspertów oraz programy przygotowywane lokalnie. Kanały telewizyjne są produkowane według najwyższych światowych standardów, w trybie multiscreen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku lokalnym - czytamy na stronie internetowej tych stacji.

Przypomnijmy, iż według zapowiedzi nadawcy, kanał Eleven zadebiutuje w Polsce 2 sierpnia br., a Eleven Sports 22 sierpnia br. (więcej tutaj i tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...