reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Daszczyński Prezesem TVP - będzie konkurs uzupełniający

dodano: 2015-07-29 13:38 | aktualizacja: 2015-07-29 13:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

TVP Podczas posiedzenia w środę 29 lipca 2015 r. Rada Nadzorcza TVP podjęła uchwałę „W sprawie składu Zarządu Telewizji Polskiej S.A. VII kadencji”. W związku z powołaniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji Janusza Daszczyńskiego  na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki oraz odmową powołania Mariana Zalewskiego i Wiesława Roli na stanowiska Członków jej Zarządu, Rada Nadzorcza TVP podtrzymała swą decyzję wyrażoną w uchwale z 23 marca 2015 r., w której  opowiedziała się za trzyosobowym składem tego organu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tym samym Rada Nadzorcza postanowiła przeprowadzić – do 31 grudnia 2015 r. – konkurs uzupełniający na stanowiska dwóch Członków Zarządu TVP S.A.

Rada Nadzorcza podkreśliła, że do czasu powołania dwóch Członków Zarządu w wyniku konkursu uzupełniającego, „sprawy Spółki Telewizja Polska S.A. prowadzi i reprezentuje Zarząd VII kadencji w osobie Prezesa Zarządu Pana Janusza Daszczyńskiego”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...