reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adventure HD już w ofercie Orange

dodano: 2015-07-29 19:42
autor: studiolitek | źródło: Michał Winnicki Entertainment

Adventure HD (ostateczne logo) Kanał Adventure HD pojawił się już w dekoderach Orange TV (zarówno w technologii satelitarnej jak i IPTV). Można było przypuszczać, że jego dołączenie nastąpi wkrótce z uwagi na dołączenie systemu dostępu warunkowego do przekazu z pozycji 13°E. Kanał melduje się w dekoderach operatota na pozycji nr 108.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek 27 lipca 2015 roku wspominaliśmy że do przekazu kanału Adventure HD dostępnego z transpondera nr 16 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK dołączony został system kodowania Viaccess PC3.0 (więcej informacji). 29 lipca stacja oficjalnie pojawiła się w dekoderach.

Adventure HD prezentuje głównie programy o charakterze przygodowym, w tym między innymi relacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich. Ważnym elementem kanału są magazyny podróżnicze, jak na przykład „Tylko Podróże” oraz „Z wiosłami przez świat”. Kanał jest kierowany głównie do mężczyzn, ważnym elementem jego oferty są programy o łowiectwie i wędkarstwie. Adventure HD jest również blisko przyrody w serialu dokumentalnym „Cztery Żywioły” oraz magazynie żeglarskim „Wodny Świat”.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...
reklama