reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adventure HD już w ofercie Orange

dodano: 2015-07-29 19:42
autor: studiolitek | źródło: Michał Winnicki Entertainment

Adventure HD (ostateczne logo) Kanał Adventure HD pojawił się już w dekoderach Orange TV (zarówno w technologii satelitarnej jak i IPTV). Można było przypuszczać, że jego dołączenie nastąpi wkrótce z uwagi na dołączenie systemu dostępu warunkowego do przekazu z pozycji 13°E. Kanał melduje się w dekoderach operatota na pozycji nr 108.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek 27 lipca 2015 roku wspominaliśmy że do przekazu kanału Adventure HD dostępnego z transpondera nr 16 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK dołączony został system kodowania Viaccess PC3.0 (więcej informacji). 29 lipca stacja oficjalnie pojawiła się w dekoderach.

Adventure HD prezentuje głównie programy o charakterze przygodowym, w tym między innymi relacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich. Ważnym elementem kanału są magazyny podróżnicze, jak na przykład „Tylko Podróże” oraz „Z wiosłami przez świat”. Kanał jest kierowany głównie do mężczyzn, ważnym elementem jego oferty są programy o łowiectwie i wędkarstwie. Adventure HD jest również blisko przyrody w serialu dokumentalnym „Cztery Żywioły” oraz magazynie żeglarskim „Wodny Świat”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...