reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN International: Kwon w „Culinary Journeys”

dodano: 2015-07-31 12:32 | aktualizacja: 2015-07-31 13:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

CNN International Culinary Journeys W najnowszym, sierpniowym odcinku kulinarno-podróżniczego programu CNN International pt. „Culinary Journeys” stacja zaprasza widzów na spotkanie z koreańskim kucharzem, Edwardem Kwonem. Premiera odcinka w piątek, 7 sierpnia br. o godz. 17:30 CET i 0:30 CET. Przypomnijmy, iż w lipcowym odcinku gościem był Kevin Gillespie z Buenos Aires, stolicy Argentyny.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Culinary Journeys” to nowy program CNN International, w którym stacja co miesiąc odwiedza inne miejsce na świecie i pokazuje je widzom poprzez charakterystyczne potrawy, które jednoznacznie kojarzą się z danym regionem (więcej tutaj). W każdym z 30-minutowych odcinków stacja przedstawia widzom sławy kulinarnego świata i pokazuje czym inspirują się na co dzień.

W sierpniu br. bohaterem „Culinary Journeys” będzie pochodzący z Korei Edward Kwon, kucharz, który swoją karierę budował odpowiadając za menu restauracji najwyższej klasy hoteli. Kwon, który mieszka w Seulu, w Korei Południowej, jest właścicielem kilku restauracji, w których podaje dania inspirowane jedzeniem z różnych rejonów świata. W ten sposób chce pokazać swoim rodakom różnorodność i bogactwo kuchni innych krajów. Mimo to, jego główną misją jest popularyzacja kuchni koreańskiej poza granicami kraju.

Edward Kwon, foto: Time Warner


Podczas swojej kulinarnej podróży z CNN, Kwon zabiera ekipę stacji do Jeonjou, Miasta Gastronomii UNESCO, gdzie odkrywa przed widzami dziesięć lokalnych smaków, które ukształtowały jedno z najsławniejszych koreańskich dań: Bibimbap. Spotyka również Yu Inja, szefową kuchni restauracji Goong. Podczas wspólnego gotowania, Kwon poznaje prostą kombinację składników, które podbiły serca i talerze Koreańczyków, a teraz mają szansę zjednać sobie podniebienia reszty świata.

Program trwa 30 minut i emitowany jest w języku angielskim

„Culinary Journeys” - odcinek 6., emisja w piątek, 7 sierpnia 2015 roku o 17:30 i 0:30, w sobotę, 8 sierpnia 2015 roku o 21:30, w niedzielę, 9 sierpnia 2015 roku o 2:30, we wtorek, 11 sierpnia 2015 roku o 11:30 i w środę, 12 sierpnia 2015 roku o 5:30 w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...