reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska debiutuje w ramach TBN Europe

dodano: 2015-08-01 07:58 | aktualizacja: 2015-08-01 18:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TBN Polska Trinity Broadcasting Network od lipca 2015 roku Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 1 sierpnia br. w ramach kanału TBN Europe zadebiutowało pasmo TBN Polska. Program stacji emitowany będzie w każdą sobotę, od 15:00 do 16:00. Pełnowymiarowy kanał ma ruszyć w listopadzie br. (więcej tutaj) TBN Polska ma mieć charakter familijny i nie będzie emitować reklam. W ofercie mają znaleźć się filmy, reportaże, programy muzyczne, podróżnicze, edukacyjne, biznesowe, dla dzieci i religijne.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenie kanału widzowie zobaczą autorskie programy, takie jak „Młodzieżowa lista przebojów”, „Nastoletnie mamy w potrzebie” („Nastoletnie matki”), „Wyznania gwiazd” i „Niewidzialna młodzież” dla tej stacji (więcej tutaj). W czerwcu i lipcu br. odbyły się castingi na prezenterów TBN Polska (więcej tutaj).

TBN Polska debiutuje w ramach TBN Europe, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska


Za polski kanał odpowiada Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska z Gdańska. Zarząd stacji tworzą: Krzysztof Rompa (prezes), Matthew Crouch (członek), Mirek Dobosz i Ilona Rompa (przedstawiciele). Matthew Crouch jest obecnie prezesem całej grupy Trinity Broadcasting Network.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
tp. 153 (11,565 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: TBN Europe
PID V: 8001
PID A: 8101 (angielski)
PID PCR: 8001
SID: 201
PID PMT: 1801
Provider: -
Kodowanie: brak (FTA)

Przypomnijmy, iż pierwsze informacje o TBN Polska pojawiły się pod koniec ubiegłego roku - wtedy zapowiadano, iż start pasma w ramach TBN Europe miał nastąpić 1 marca br. (więcej tutaj) W lutym br. nadawca zaprezentował kanał społeczności żydowskiej w Izraelu (więcej tutaj).

Kanał TBN Polska jest częścią amerykańskiej grupy Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. Jednym z kanałów tego nadawcy jest TBN Europe. W kwietniu br. uruchomiono stację TBN UK, dedykowaną na rynek brytyjski (więcej tutaj). TBN emituje programy środowisk protestanckich, katolickich, międzywyznaniowych, mesjanistycznych, organizacji pozarządowych, twórców niezależnych. TBN jest również właścicielem kanałów: The Church Channel, Smile of a Child TV, TBN Enlace i Juce TV. Założycielem TBN był Paul Crouch (zmarł w 2013 roku). Sieć TBN w 2013 celebrowała 40. rocznicę powstania. TBN dziś to 29 kanałów telewizyjnych, które tworzą sieć Trinity Broadcasting Family of Networks.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...