reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nat Geo People od 1.10 w Polsce

dodano: 2015-08-05 17:21 | aktualizacja: 2015-08-05 17:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox International Channels Poland/satkurier.pl

Nat Geo People National Geographic Channels International (NGCI) informuje, że 1 października br. polscy widzowie będą mogli oglądać nowy kanał Nat Geo People. Ramówkę najnowszej stacji z portfolio NGCI tworzyć będą programy pokazujące inspirujące historie, opowiadane przez autentycznych, a zarazem niezwykłych ludzi pochodzących z różnych części globu. Nowy kanał będzie dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz nc+Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po udanym debiucie w takich krajach jak: Dania, Niemcy, Włochy czy Turcja kanał Nat Geo People stał się integralną częścią oferty programowej rodziny marek National Geographic. Jego ramówka i oprawa antenowa zaprojektowane z myślą o kobiecej widowni idealnie dopełniają przygotowaną głównie z myślą o mężczyznach ofertę National Geographic Channel, podczas gdy na antenie Nat Geo Wild niepodzielnie rządzą produkcje w najlepszej jakości poświęcone dzikiej przyrodzie i naturze.

- Cieszę się, że kanał Nat Geo People pojawia się w naszym portfolio w Polsce. Po udanych debiutach na innych rynkach europejskich Nat Geo People pokaże nowe podejście do programingu dokumentalnego. Będzie to także naturalny krok w rozszerzaniu oferty rodziny marek National Geographic Channel tym razem na kanwie prawdziwych historii oraz  bohaterów z krwi i kości - mówi o nowym kanale Carlos Ortega, EVP Fox International Channels CEE. - Poruszające historie opowiadają na antenie Nat Geo People autentyczni bohaterowie, ujmujący ludzie ze wszystkich zakątków świata. To oni będą się z nami dzielić pełnymi emocji, ekscytującymi opowieściami - dodaje.


Nat Geo People stawia na nietuzinkowych bohaterów. Jednym z pierwszych pokazanych w Polsce przez Nat Geo People będzie David Rocco - gospodarz serii „Dolce vita wg Davida Rocco”. Charyzmatyczny kucharz, podróżując po Włoszech - kraju przodków - w niezwykłym stylu połączy w swoim programie pasjonujące opowieści o mieszkańcach, kulturze, kulinariach z typowo włoskim dolce vita.

Inną propozycją programową, którą można będzie zobaczyć na antenie Nat Geo People już jesienią będzie seria „4 niemowlęta na sekundę”. Jest to opowieść o cudzie narodzin widzianym z perspektywy rodzin i personelu medycznego asystującego przy porodach w wielu różnych, bardzo odmiennych pod względem kultury krajach świata. Jak celebruje się moment narodzin w różnych kulturach? Czy wszędzie emocje są takie same? Czy wiążą się z tym faktem takie same problemy? Wiele kultur to wiele różnic, ale wszędzie wspólne pozostają troska i miłość do dzieci.

Także jesienią br. zobaczymy na antenie Nat Geo People kilka produkcji, które zachwyciły już widzów w innych krajach. Będą wśród nich takie programy jak: „Ladyboys” - seria opowiadająca o relacjach pomiędzy Brytyjczykami mieszkającymi w Tajlandii oraz transseksualnymi Tajami (tytułowymi ladyboys), „Zakazana miłość”, która odkrywa przed widzami niekonwencjonalne relacje między ludźmi i wyzwania z jakimi muszą się mierzyć, czy „Koszmarna wyprawa” - jeden z najpopularniejszych programów znany z anteny National Geographic Channel na całym świecie.

Dodajmy, iż 16 stycznia br. nastąpiły już zmiany w ofercie Fox International Channels Poland - kanał Fox Life, decyzją nadawcy, zmienił się w Fox Comedy (więcej tutaj).

W portfolio Fox International Channels Poland znajdziemy obecnie takie kanały jak: Fox (Fox HD), Fox Comedy (Fox Comedy HD), Baby TV, National Geographic Channel (National Geographic Channel HD) i Nat Geo Wild (Nat Geo Wild HD). Nadawca planował ponadto uruchomić w naszym kraju Fox Sports i Fox Sports 2, ale ostatecznie z tych planów zrezygnowano (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...