reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Detektywi w akcji” - nowy, polski serial w TV4

dodano: 2015-08-13 15:08 | aktualizacja: 2015-08-13 16:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

TV4 TV 4 Czwórka „Detektywi w akcji” Żaneta Tymków i Kordian Rekowski 31 sierpnia br. na antenie Czwórki zadebiutuje nowy, polski serial „Detektywi w akcji”, który emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00. Trzymający w napięciu, pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji serial opowiada o pracownikach agencji detektywistycznej  Septagon i prowadzonych przez nich sprawach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Główni bohaterowie to grupa barwnych i nietuzinkowych postaci, z których każda wnosi  swój niepowtarzalny styl i umiejętności do pracy całego zespołu. Szefem Septagonu jest były komandos Marcin Doman, a w skład jego zespołu wchodzą: Dexter - szuler i mistrz manipulacji, Ruda - kobieta o wielu twarzach i niezwykłej skuteczności, Diablo - zawodnik nielegalnych walk w klatce, Serb - instruktor technik policyjnych, Agnieszka -  wielokrotna mistrzyni świata w karate, Ronin - mistrz sztuk walki i miłośnik filozofii wschodu. Każda z postaci jest inna, ale łączy je detektywistyczna pasja i chęć pomocy ludziom, którzy znaleźli się w trudnym położeniu.

Żaneta Tymków i Kordian Rekowski w serialu „Detektywi w akcji”, foto: Cyfrowy Polsat

Żaneta Tymków i Kordian Rekowski w serialu „Detektywi w akcji”, foto: Cyfrowy Polsat


Zaginione dzieci, przestępstwa kryminalne, zdrady, przemoc, oszustwa i szantaże - to sprawy, z jakimi detektywi stykają się na co dzień w swojej pracy. Działając często na granicy dobra i zła, pomiędzy prawem a bezprawiem, tam gdzie policja jest bezradna, a ludziom dzieje się krzywda, detektywi niosą pomoc potrzebującym, wykorzystując swoją wiedzę, inwencję, doświadczenie i najnowsze techniki śledcze.

- Dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów, dynamiczne  pościgi i zaskakujące rozwiązania - to wszystko już jesienią w serialu „Detektywi w akcji” w Czwórce - zapowiada nadawca.

Główni bohaterowie serialu:

Szef Marcin Doman - były komandos, brał udział w wielu misjach zagranicznych, ma szerokie kontakty, w tym w różnych służbach, oraz swoich informatorów. Jest urodzonym strategiem. Zawsze pewny siebie, opanowany i rzeczowy, choć nie brak mu także poczucia humoru.

Piotr Dexter Grej - niegdyś zawodowy gracz w pokera. Zna różnych nietypowych ludzi, dziwne miejsca, ludzkie tajemnice,  najrozmaitsze techniki psychologiczne oraz najnowsze technologie i gadżety. Jest dżentelmenem o dużym uroku osobistym i darze przekonywania. Dowcipny, ironiczny i kreatywny, potrafi zaskoczyć brawurowymi pomysłami.  Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, potrafi przeniknąć w każde towarzystwo i zręcznie manipulować ludźmi, a zwłaszcza kobietami. Po mistrzowsku konfabuluje i „wkręca”.

Marta Ruda Keller - była tancerka, zna od podszewki świat nocnych klubów, życie wyższych sfer i środowisko biznesowe. Atrakcyjna i pewna siebie, jest kwintesencją kobiecości i tego, co można za jej pomocą osiągnąć, potrafi znakomicie wcielać się w różne role.

Agnieszka Zdral - miała trudne dzieciństwo, wychowała się w nieciekawej dzielnicy, ale uratował ją sport. Dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy została wielokrotną mistrzynią świata w karate. Teraz trenuje młodzież. Chce pomagać innym, tak jak w przeszłości ktoś pomógł jej. Jest bardzo wyczulona na niesprawiedliwość i krzywdę, zwłaszcza jeśli spotykają one dzieci i młodzież.

Grzegorz Ronin Widawski - dzieciństwo spędził za granicą, ale niewiele wiadomo o jego przeszłości. Ma twardy charakter, życie go doświadczyło, ale mimo to jest pogodny, wesoły i życzliwie do wszystkich nastawiony. Inni darzą go zaufaniem, widząc w nim mądrego mentora. Jest mistrzem wschodnich sztuk walki i miłośnikiem filozofii wschodu.

Paweł Serrb Serbowski - jest instruktorem technik obezwładniania, przez lata trenował policję i służby specjalne. Podczas akcji zamienia się w „terminatora”, przed którym nie ma ucieczki.

Michał Diablo Warłak - najmłodszy w zespole, „zbuntowany chłopiec", który wychował się na ulicy. Ma metalową kapelę, dobrze zna środowisko młodzieżowe - zwłaszcza półświatek i subkultury. Bywa mroczny, ale ma ogromne poczucie humoru. Enerigiczny, brawurowy, trochę zapalczywy, nikogo się nie boi i nie zawsze trzyma się planu.

Michał Majka Dwornik - wychował się w biednej dzielnicy Wałbrzycha, zna biedaszyby i wie, co to ciężkie życie. Miał jakieś kontakty z lokalną mafią wykorzystującą ludzi, ale z nikim o tym nie rozmawia. Został detektywem, żeby mieć władzę nad oprychami, na których może się teraz odegrać. Z wyglądu niepozorny, z nieodłącznym lizakiem typu „kodżak”, potrafi zmylić i rozpracować niemal każdego. Bywa dziwny, czasem śmieszny, czasem irytujący, ale zawsze jest skuteczny i nigdy nie przejmuje się tym, co myślą o nim inni.

Żaneta Tymków w serialu „Detektywi w akcji”, foto: Cyfrowy Polsat

Żaneta Tymków w serialu „Detektywi w akcji”, foto: Cyfrowy Polsat

Kadr z serialu „Detektywi w akcji”, foto: Cyfrowy Polsat


„Detektywi w akcji” - w pierwszych odcinkach:

Odcinek 1.
emisja: w poniedziałek, 31 sierpnia 2015 roku o 18:00

W pierwszym odcinku detektywi rozwiązują zagadkę nieuchwytnego podpalacza i pomagają dwóm kobietom, które podejrzewają, że nowa narzeczona ich ojca jest oszustką żerującą na dobrze sytuowanych starszych mężczyznach. Do Septagonu zgłaszają się Henryk i Bożena, prowadzący ekologiczne gospodarstwo, w którym ostatnio dzieją się niepokojące rzeczy - nieznani sprawcy najpierw podpalili im oborę, później zdemolowali maszyny rolnicze, a ostatnio znów podłożyli ogień. Ubezpieczalnia pokryła większość szkód, ale śledztwo policji nie przyniosło dotąd rezultatu i gospodarze mają dość życia w ciągłym zagrożeniu. Detektywi rozpoczynają obserwację podwórka i zauważają podejrzane zachowanie ich sąsiada. Czy jednak tylko on kręci się w pobliżu? Wkrótce detektywi będą musieli zainstalować ukryte kamery, które zarejestrują pewne z pozoru niewinne zdarzenie... Nasi śledczy przyjmują też zlecenie dwóch sióstr, których ojciec, zamożny   wdowiec po sześćdziesiątce, od pewnego czasu spotyka się z piękną dwudziestokilkuletnią Kamilą. Marzena i Ilona nie ufają kobiecie, a kiedy ich ojciec postanawia się z nią ożenić i zmienia na jej korzyść testament,  każą detektywom znaleźć dowody na to, że Kamila jest oszustką polującą na pieniądze.

Odcinek 2.
emisja: we wtorek, 1 września 2015 roku o 18:00

W tym odcinku Agnieszka i Ronin podejmują się rozwiązania zagadki szalonych zakupów pewnej młodej mężatki, a Marcin Doman i Diablo zajmują się zleceniem kobiety, która chce uzyskać alimenty od byłego partnera. Do Septagonu zwraca się o pomoc Marcin, zaniepokojony zachowaniem swojej żony - Anna zmieniła się nie do poznania po tym jak poroniła w piątym miesiącu ciąży, stała się chłodna i zdystansowana, a w dodatku nagle zaczęła wydawać ogromne sumy na stroje. Marcin chce, by detektywi sprawdzili skąd jego żona bierze na to pieniądze i czy nie kryje się za tym inny mężczyzna. Tymczasem Szef przyjmuje zlecenie Joanny, młodej matki, która żali się, że były partner porzucił ją po tym jak nie zgodziła się usunąć ciąży, a teraz nie chce znać swojego dziecka ani płacić na nie alimentów. Kobieta twierdzi, że Szymon ukrywa całkiem niezłe zarobki i prosi detektywów, by pomogli jej to udowodnić.

Odcinek 3.
emisja: w środę, 2 września 2015 roku o 18:00

Detektywi Septagonu zajmują się sprawą właścicieli małej greckiej restauracji, nękanych włamaniami do lokalu i telefonami z pogróżkami oraz pomagają lekarzowi, który został oskarżony o molestowanie przez jedną ze swoich pacjentek,  po tym jak odrzucił jej propozycję romansu.

Odcinek 4.
emisja: w czwartek, 3 września 2015 roku o 18:00

Detektywi przyjmują zlecenie skromnej sprzątaczki zaniepokojonej o swego osiemnastoletniego syna, który znika na całe noce, wraca posiniaczony i nie wiadomo skąd ma pieniądze na większe wydatki. W tym odcinku śledczy pomagają  także w poszukiwaniu dziewczyny, która wyprowadziła się z domu, po tym jak rodzice próbowali wyperswadować jej związek z chłopakiem, podejrzewanym przez nich o handel narkotykami.

„Detektywi w akcji” - emisja od poniedziałku do czwartku (od 31 sierpnia 2015 roku) o 18:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...