reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe głosy i nowe programy w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2015-08-28 12:59 | aktualizacja: 2015-08-28 14:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Odeta Moro, Katarzyna Kwiatkowska i Jarosław Boberek to nowe głosy, które pojawią się na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) w poniedziałek, 31 sierpnia br. W jesiennej ramówce stacji znajdą się również dwa nowe programy weekendowe - słuchacze odkryją sekrety gwiazd w audycji Marzeny Rogalskiej „Rogalska od kuchni” oraz zadedykują ulubione przeboje swoim bliskim w programie Roberta Janowskiego „Muzyka mojego życia”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 31 sierpnia br. na antenie po raz pierwszy pojawi się program „Złote Przeboje na dzień dobry!” w nowej formule. Jego prowadzącą, obok Jarosława Budnika i Piotra Jaworskiego, będzie Odeta Moro, dziennikarka i gospodyni programów telewizyjnych.

- To dla mnie fantastyczne wyzwanie. Mam nadzieję, że pozytywną energią, którą mam w sobie, zarażę wszystkich słuchaczy Radia Złote Przeboje

- mówi Odeta Moro.


Poranny program będzie trwać od godziny 6:00 do 10:00, a ostatnia część audycji - nadawana od 9:00 - to „Najśmieszniejsza godzina świata”, czyli pasmo pełne żartu i dobrego humoru. Będzie można w nim usłyszeć Katarzynę Kwiatkowską w skeczu „Złociutka” autorstwa Marcina Dziedzica oraz Jarosława Boberka w „Dzień Boberek Państwu!” z tekstami Macieja Kraszewskiego. Dodatkowo w cyklu „Kabaret tygodnia” na słuchaczy czekać będą zabawne anegdoty i scenki przygotowywane przez najpopularniejsze polskie kabarety.

Odeta Moro, foto: Agora


W soboty w godz. 10:00-12:00 Marzena Rogalska porozmawia ze znanymi osobami w swoim nowym programie „Rogalska od kuchni”. W każdej audycji wspólnie ze swoim gościem - i w jego domu - będzie przygotowywać pyszne dania i poznawać świat gwiazd „od kuchni”.

Robert Janowski zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje do pozdrawiania na antenie stacji swoich bliskich i dedykowania im ulubionych utworów w programie „Muzyka mojego życia”. W audycji, nadawanej w niedziele w godz. 10:00-12:00, będzie można również wygrać płyty CD w specjalnych konkursach antenowych.

- Nowa ramówka Radia Złote Przeboje to zastrzyk energii dla naszych słuchaczy na nadchodzącą jesień - zapewnimy im dużo dobrego humoru, przedstawimy ciekawe postacie i zagramy ich ulubione przeboje. Cieszymy się też, że do naszego zespołu dołączają kolejne, świetne osoby

- mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy stacji.


Start nowej, jesiennej ramówki Radia Złote Przeboje wspiera promocja antenowa i na stronie internetowej stacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama