reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe głosy i nowe programy w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2015-08-28 12:59 | aktualizacja: 2015-08-28 14:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Odeta Moro, Katarzyna Kwiatkowska i Jarosław Boberek to nowe głosy, które pojawią się na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) w poniedziałek, 31 sierpnia br. W jesiennej ramówce stacji znajdą się również dwa nowe programy weekendowe - słuchacze odkryją sekrety gwiazd w audycji Marzeny Rogalskiej „Rogalska od kuchni” oraz zadedykują ulubione przeboje swoim bliskim w programie Roberta Janowskiego „Muzyka mojego życia”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 31 sierpnia br. na antenie po raz pierwszy pojawi się program „Złote Przeboje na dzień dobry!” w nowej formule. Jego prowadzącą, obok Jarosława Budnika i Piotra Jaworskiego, będzie Odeta Moro, dziennikarka i gospodyni programów telewizyjnych.

- To dla mnie fantastyczne wyzwanie. Mam nadzieję, że pozytywną energią, którą mam w sobie, zarażę wszystkich słuchaczy Radia Złote Przeboje

- mówi Odeta Moro.


Poranny program będzie trwać od godziny 6:00 do 10:00, a ostatnia część audycji - nadawana od 9:00 - to „Najśmieszniejsza godzina świata”, czyli pasmo pełne żartu i dobrego humoru. Będzie można w nim usłyszeć Katarzynę Kwiatkowską w skeczu „Złociutka” autorstwa Marcina Dziedzica oraz Jarosława Boberka w „Dzień Boberek Państwu!” z tekstami Macieja Kraszewskiego. Dodatkowo w cyklu „Kabaret tygodnia” na słuchaczy czekać będą zabawne anegdoty i scenki przygotowywane przez najpopularniejsze polskie kabarety.

Odeta Moro, foto: Agora


W soboty w godz. 10:00-12:00 Marzena Rogalska porozmawia ze znanymi osobami w swoim nowym programie „Rogalska od kuchni”. W każdej audycji wspólnie ze swoim gościem - i w jego domu - będzie przygotowywać pyszne dania i poznawać świat gwiazd „od kuchni”.

Robert Janowski zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje do pozdrawiania na antenie stacji swoich bliskich i dedykowania im ulubionych utworów w programie „Muzyka mojego życia”. W audycji, nadawanej w niedziele w godz. 10:00-12:00, będzie można również wygrać płyty CD w specjalnych konkursach antenowych.

- Nowa ramówka Radia Złote Przeboje to zastrzyk energii dla naszych słuchaczy na nadchodzącą jesień - zapewnimy im dużo dobrego humoru, przedstawimy ciekawe postacie i zagramy ich ulubione przeboje. Cieszymy się też, że do naszego zespołu dołączają kolejne, świetne osoby

- mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy stacji.


Start nowej, jesiennej ramówki Radia Złote Przeboje wspiera promocja antenowa i na stronie internetowej stacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Extender HDMI 4K na 1 skrętkę +IR do max. 70m

Extender HDMI na 1 skrętkę kat. 6e. Urządzenie pozwala przesłać...

450 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...