reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Podróże TV - pierwsza polska telewizja turystyczna

dodano: 2004-03-19 15:46 | aktualizacja: 2004-03-19 17:03
autor: Janusz Sulisz, Adrian Gąbka | źródło: satnews.pl

Podroze-TV_logo_sk.jpg Na częstotliwości 11,938H (SR=27500, FEC=3/4) z satelity Hot Bird 2 - 13E pojawiła się plansza informacyjna, że wkrótce na tym kanale pojawi się `pierwsza polska stacja turystyczna` - niekodowany kanał poświęcony turystyce - Podróże TV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nic nie wiadomo na temat nowej, polskiej stacji, lecz jest już dostępna strona internetowa www.podroze.tv, na której znajduje się jedynie duże logo nowego kanału. Interesujące, że Podróże TV nadawana jest z transpondera dzierżawionego przez RTV International - stacje Gusinskiego!

Tym samym na razie wyrównała się liczba niekodowanych, polskich kanałów cyfrowych (FTA), jakie są dostępne na satelicie Hot Bird - 13E. Zamiast zakodowanego w Seca 2, Conax i Nagravision kanału TVN Turbo pojawia się bardzo interesująca plansza nowego kanału - Podróże TV.

Francuzi mają Liberty TV. Niemcy posiadają Sonnenklar.tv oraz TV Travel Shop. Przyszedł wreszcie czas na Polskę. W 2001 roku na Hot Birdzie dostępny był jeszcze kanał turystyczny www.travel. Jedną z jego wielu wersji językowych była polska. Niedługo jednak emisji zaniechano. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie Polacy będą mogli korzystać z popularnej w Europie Zachodniej metody nabywania wczasów krajowych i zagranicznych za pośrednictwem telewizji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...