reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sony liderem sprzedaży projektorów kina domowego high-end w Polsce

dodano: 2015-08-31 17:23 | aktualizacja: 2015-08-31 19:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sony

sony logo Podsumowanie wyników sprzedaży w Polsce projektorów do kina domowego klasy high-end – w cenie detalicznej powyżej 3 000  dol. (ok. 11 000 zł) w drugim kwartale 2015 roku - jednoznacznie wskazuje na Sony jako lidera.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wskazanym segmencie cenowym - biorąc pod uwagę urządzenia wyświetlające obraz w rozdzielczości FullHD i 4K – Sony zdobyło ponad 83% udział w rynku i pierwsze miejsce na podium. Udział w rynku w ramach urządzeń oferujących rozdzielczość FullHD wyniósł 80,3%, a bestsellerem okazał się Sony VPL- HW55ES. W ramach podstawowej (ang. native) rozdzielczości 4K  Sony ma 100% udział w polskim rynku.
Porównanie drugiego kwartału 2015 do drugiego kwartału 2014 wskazuje, że sprzedaż projektorów Sony wzrosła o 42%.Informacje te wynikają z danych firmy analitycznej Futuresource, badającej rynki na całym świecie.

– Sprzedaż projektorów do kina domowego w natywnej rozdzielczości 4K zgodnie z przewidywaniami nieustannie rośnie – informuje Aleksandra Jasińska Channel Account Manager z Sony Professional Presentation & Communication. – Wzrost ten jest znaczny, bo aż 280% w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku. Jest to oczywiście efekt rosnącego i bardziej dostępnego portfolio produktów 4K. Rośnie też świadomość klientów, a co za tym idzie ich oczekiwania. W efekcie coraz częściej wybierają oni natywne 4K co ewidentnie widać po naszych wynikach sprzedaży.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...