reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

LG zaktualizuje swoje TV z webOS 1.0 o Value Pack

dodano: 2015-09-01 10:32 | aktualizacja: 2015-09-01 10:41
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: LG Electronics

LG logo.jpg Użytkownicy telewizorów Smart TV od LG z systemem webOS 1.0 otrzymają bezpłatny pakiet aktualizacyjny Value Pack zawierający cztery główne funkcje najnowszego systemu webOS 2.0. Po aktualizacji będą dostępne funkcje Moje Kanały, Szybkie Ustawienia, Szybkie Wybieranie Źródła oraz Aktywne Menu. Aktualizacja pozwoli na korzystanie z komfortowego interfejsu użytkownika, który ma bardziej intuicyjny układ graficzny i zawiera wygodne skróty przyspieszające pracę z systemem. Ponadto, dzięki aktualizacji skróci się czas włączania telewizora oraz zostanie przyspieszone przełączanie aplikacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Korzystając z funkcji Moje Kanały, ulubione programy telewizji naziemnej lub z dekodera cyfrowego można umieszczać w głównym menu, tak aby były szybko dostępne. Dzięki funkcji Szybkie Ustawienia można dostosowywać najważniejsze parametry telewizora nie przerywając oglądania programu, natomiast funkcja Szybkiego Wyboru Źródła automatycznie rozpoznaje urządzenia podłączane do telewizora i pozwala na natychmiastowe ich użycie. Aktualizacja obejmuje też udoskonalone Aktywne Menu, które pozwala na łatwiejsze i bardziej intuicyjne wyszukiwanie treści.

Firma LG dąży do zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania telewizorów Smart TV. Najnowsza aktualizacja oprogramowania LG Smart TV jeszcze nigdy nie była przeprowadzana na taką skalę i tym bardziej cieszymy się, iż możemy zaoferować naszym użytkownikom nowe udogodnienia.

- powiedział Lee In-kyu, wiceprezes oraz szef oddziału telewizorów i monitorów w dziale Home Entertainment firmy LG.

Udostępnianie aktualizacji systemu webOS 1.0 rozpocznie się 21 września. Użytkownicy telewizorów z systemem webOS 1.0, którzy włączyli opcję automatycznego aktualizowania, otrzymają aktualizację automatycznie. Jeżeli automatyczne aktualizowanie jest wyłączone, na ekranie telewizora pojawi się komunikat ze wskazówkami pozwalającymi na łatwe przeprowadzenie aktualizacji.

Smart TV od LG z systemem webOS


Odwiedzający targi IFA 2015 w dniach 4-9 września będą mogli osobiście zapoznać się z aktualizacją Value Pack na stanowisku firmy LG w hali 18 Targów Berlińskich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

409 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Mini

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

449 zł Więcej...
reklama