reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera programu „Kryptonim szef” w TVP1

dodano: 2015-09-02 14:12 | aktualizacja: 2015-09-02 14:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: Centrum Informacji TVP

kryptonim_tvp1_145px 2 września o godz. 20:25 w TVP 1 pojawi się nowy program „Kryptonim szef”. Prezesi dużych, znanych firm opuszczą swoje gabinety i przez tydzień będą zwykłymi pracownikami we własnych firmach. W pierwszym odcinku widzowie poznają wiceszefa firmy Atlas. Reżyserami tego 10-odcinkowego cyklu są Małgorzata Cyganek i Jan Kępiński.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Menadżerowie kilku dużych korporacji postanowili incognito wkroczyć w szeregi swoich pracowników. Jak zareagują, gdy dowiedzą się, co tak naprawdę o firmie sądzą ich podwładni? Nikt nie domyślał się, że właśnie pracował wspólnie z szefem, który postanowił na pewien czas zostać szeregowym pracownikiem. Doskonała charakteryzacja uniemożliwiała jego identyfikację i pozwalała na uważną obserwację swoich pracowników…Prezesi wielkich korporacji często po raz pierwszy w życiu będą mogli usłyszeć wprost, co pracownicy sądzą na temat swojej pracy i kadry zarządzającej. Mieszkanie w zakładowych hotelach, wspólne posiłki z podwładnymi i praca na najniższych stanowiskach pozwoli im dowiedzieć się, jaka naprawdę jest firma, którą kierują.

Decyzja o opuszczeniu rodziny i rezygnacja z komfortowego życia nigdy nie jest łatwa. Wśród prezesów dużych polskich przedsiębiorstw znaleźli się jednak tacy, którzy dla dobra własnej firmy zdecydowali się na taki krok. Poznają ją z zupełniej innej perspektywy niż prezesowski gabinet. Robią to tylko w jednym celu – chcą zmian, które pozytywnie wpłyną na komfort pracy i życia szeregowych pracowników.

Reżyserami tego 10-odcinkowego cyklu są Małgorzata Cyganek i Jan Kępiński.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...