reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera programu „Kryptonim szef” w TVP1

dodano: 2015-09-02 14:12 | aktualizacja: 2015-09-02 14:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: Centrum Informacji TVP

kryptonim_tvp1_145px 2 września o godz. 20:25 w TVP 1 pojawi się nowy program „Kryptonim szef”. Prezesi dużych, znanych firm opuszczą swoje gabinety i przez tydzień będą zwykłymi pracownikami we własnych firmach. W pierwszym odcinku widzowie poznają wiceszefa firmy Atlas. Reżyserami tego 10-odcinkowego cyklu są Małgorzata Cyganek i Jan Kępiński.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Menadżerowie kilku dużych korporacji postanowili incognito wkroczyć w szeregi swoich pracowników. Jak zareagują, gdy dowiedzą się, co tak naprawdę o firmie sądzą ich podwładni? Nikt nie domyślał się, że właśnie pracował wspólnie z szefem, który postanowił na pewien czas zostać szeregowym pracownikiem. Doskonała charakteryzacja uniemożliwiała jego identyfikację i pozwalała na uważną obserwację swoich pracowników…Prezesi wielkich korporacji często po raz pierwszy w życiu będą mogli usłyszeć wprost, co pracownicy sądzą na temat swojej pracy i kadry zarządzającej. Mieszkanie w zakładowych hotelach, wspólne posiłki z podwładnymi i praca na najniższych stanowiskach pozwoli im dowiedzieć się, jaka naprawdę jest firma, którą kierują.

Decyzja o opuszczeniu rodziny i rezygnacja z komfortowego życia nigdy nie jest łatwa. Wśród prezesów dużych polskich przedsiębiorstw znaleźli się jednak tacy, którzy dla dobra własnej firmy zdecydowali się na taki krok. Poznają ją z zupełniej innej perspektywy niż prezesowski gabinet. Robią to tylko w jednym celu – chcą zmian, które pozytywnie wpłyną na komfort pracy i życia szeregowych pracowników.

Reżyserami tego 10-odcinkowego cyklu są Małgorzata Cyganek i Jan Kępiński.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...