reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fox UK uruchomi kanał FTA - YourTV

dodano: 2015-09-03 16:38 | aktualizacja: 2015-09-04 15:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: FOX

 Fox International Channels FOX International Channels UK uruchomi swój pierwszy niekodowany (FTA) kanał rozrywkowy YourTV. Będzie to dodatek do portfolio tej spółki w Wielkiej Brytanii, które obejmuje również marki płatnej telewizji FOX, National Geographic Channel, Nat Geo Wild i Baby TV. YourTV będzie dostępny w ofertach różnych platform w Wielkiej Brytanii. Szczegóły zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
YourTV wystartuje w czwartek, 1 października o godz. 13:00 czasu lokalnego. Zapewni widzom sensacyjne historie z życia wzięte, nieodparte doświadczenia i ekscytujące opowieści. YourTV to twoja dzienna dawka tego, co trzeba zobaczyć w telewizji, zachęca nadawca. Kanał będzie nadawany 20 godzin dziennie w Wielkiej Brytanii, od godz. 7:00 do 3:00. Będzie skierowany przede wszystkim do kobiet.

Jeff Ford, dyrektor zarządzający FOX International Channels UK, powiedział:

Jestem podekscytowany z ogłoszenia uruchomienia YourTV, naszego pierwszego kanału Free To Air i ekscytującego następnego kroku w ewolucji naszego portfolio marek w Wielkiej Brytanii. Zapewniając codzienną ucztę programową dla widzów, YourTV jest świeżym, nowym celem dla rozrywki.


Ramówka YourTV będzie dopasowana do codziennego trybu życia widzów, ich nastrojów i potrzeb oglądania: poranek z inspirującymi poradami o gotowaniu; popołudniowa kawa z pasjonującymi historiami; i wieczory z rozrywką i sensacyjnymi opowieściami z życia wziętymi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama