reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyła strona internetowa kanału Nuta.tv

dodano: 2015-09-04 18:39 | aktualizacja: 2015-09-05 02:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Nuta.tv HD Nuta TV HD Ruszyła strona internetowa muzycznego kanału Nuta.tv (przejdź na stronę). Witryna zawiera podstawowe informacje o stacji, o jej dostępności, opis dwóch programów („Polska nuta” i „Dobra nuta”) oraz dane kontaktowe. Na razie nie ma jeszcze ramówki kanału. Wygląd witryny jest utrzymany w tym samym stylu co stron pozostałych kanałów tego nadawcy, takich jak Power TV (więcej tutaj) i Adventure (więcej tutaj). Za ich projekt i wykonanie odpowiada Buszewski.com.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nuta.tv to nowy kanał firmy Michał Winnicki Entertainment. W jego ramówce znajdziemy teledyski wykonawców pop i dance, koncerty i biografie artystów. Stacja z testową emisją ruszyła 1 września br. (więcej tutaj) Kanał dostępny jest dla operatorów w standardowej i wysokiej rozdzielczości (Nuta.tv HD). Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. 1 września br. kanał Nuta.tv HD pojawił się w ofercie sieci Vectra (więcej tutaj), a docelowo znajdzie się również w pakietach takich operatorów jak (w SD i/lub HD): Sat Film, ZTS Echostar Studio, Jambox, Interaktywny Dom, Elsat, Derkom, PPMUE Telpol (Joy TV), Sat-Mont-Service (SMS), Bart-Sat, Telewizja Kablowa Słowianin, Winogradzka Telewizja Kablowa, Asta-Net i innych. Jak zapowiada nadawca, 1 października br. stacja zadebiutuje na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...