reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Daję słowo” w Polsacie News i na Facebooku

dodano: 2015-09-09 14:57 | aktualizacja: 2015-09-09 15:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat News Od 11 września br., przez siedem kolejnych piątkowych wieczorów przedwyborczych, o godzinie 18:00 na antenie kanału Polsat News zobaczymy nowy program publicystyczny „Daję słowo”, w którym okazję do zadania pytań najważniejszym polskim politykom będą mieli nie tylko dziennikarze, ale i - za pośrednictwem profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook - widzowie i internauci (więcej tutaj). Pierwszym gościem, który stanie w ogniu pytań, będzie Janusz Korwin-Mikke, lider partii politycznej Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Daję słowo” to cykl siedmiu wywiadów z liderami komitetów wyborczych, co tydzień z innym politykiem. Po zakończeniu rozmowy na antenie, od 18:30 polityk będzie odpowiadał na pytania zadane przez widzów Polsatu News i użytkowników Internetu na fanpage'u stacji (przejdź na stronę). Specjalnie na potrzeby programu „Daję słowo” Facebook udostępnił swoją najnowszą funkcjonalność - aplikację Q&A, dzięki której pytania będą mogli zadawać wszyscy użytkownicy Facebooka. Będzie to pierwsze na taką skalę wykorzystanie tej aplikacji w Polsce i jedno z pierwszych na świecie.

- To pierwsza tego rodzaju współpraca między kanałem informacyjnym, jakim jest Polsat News a największym na świecie serwisem społecznościowym. Dzięki aplikacji Facebooka dajemy naszym odbiorcom - widzom i internautom - możliwość demokratycznej rozmowy między obywatelem a politykiem starającym się o poparcie prezentowanego przez siebie programu - zapewnia nadawca. Na antenie telewizyjnej rozmowę z gościem poprowadzi dziennikarz Polsatu News Dariusz Ociepa. Po programie w studiu telewizyjnym polityk stanie do egzaminu przed internautami. Użytkownicy aplikacji Facebooka będą zadawać pytania a polityk odpowiadać w czasie rzeczywistym.  

W specjalnie przygotowanym przez Facebooka i Polsat News studiu komunikacji wirtualnej obecni będą tylko: polityk, przedstawiciel jego sztabu lub asystent i moderatorzy fanpage’a stacji.

- „Daję słowo” to pierwszy program publicystyczny, który pokaże całe spektrum zainteresowania społecznego danym politykiem i jego programem i być może pozwoli dokonać właściwego wyboru w nadchodzących wyborach parlamentarnych. To program, w którym widzowie i internauci mają realną możliwość odpytania lidera kandydującej w wyborach partii/komitetu, wyrażenia opinii i skomentowania - informuje nadawca.

„Daję słowo” - emisja w piątki (od 11 września 2015 roku) o 18:00 w kanale Polsat News (Polsat News HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...