reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Neotion: Ekosystem inteligentnego domu Neohome

dodano: 2015-09-09 10:18 | aktualizacja: 2015-09-10 16:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Neotion

Neohome Firma Neotion, specjalizująca się w dziedzinie innowacji i produkcji zabezpieczonych urządzeń na rynek płatnej telewizji cyfrowej, zaprezentowała Neohome. Jest to kompletny i zabezpieczony ekosystem inteligentnego domu (smart home), oparty o bramy sieciowe i procesor Neotion, kompatybilne z szeroką gamą bezprzewodowych urządzeń dla inteligentnego domu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przewiduje się, że rynek smart home, który stanowi pewną część przyszłości Internetu przedmiotów (IoT), odnotuje duże wzrosty i wygeneruje nowe przychody. Według prognoz, w ciągu najbliższych 10 lat na całym świecie dostarczonych zostanie ponad 100 mld urządzeń Internetu przedmiotów. W związku z tym firma Neotion zdecydowała się dołączyć do swojej oferty szeroką gamę produktów i usług smart home. Nowe rozwiązania mają otworzyć nowe możliwości pozyskiwania przychodów dla operatorów i nadawców. Neotion pozycjonuje siebie jako dostawcę rozwiązań technologii inteligentnego domu, oferując kompletny ekosystem, napędzany przez szeroką gamę bram sieciowych (ZigBee, Z-Wave, itp.) oraz urządzeń automatyki domowej, w tym zabezpieczone kamery Wi-Fi, aby spełnić dwa ważne potrzeby konsumentów: bezpieczeństwo i kontrolę zużycia energii.

Neotion opracował ekosystem inteligentnego domu, który zapewnia poszanowanie prywatności i ochronę wszystkich informacji, które dotyczą domu i rodziny. Wszystkie dane, filmy, zdjęcia, przekazywane w sieci Neohome, w domu, jak i w chmurze, będą szyfrowane i w pełni zabezpieczone. Wszystkie bramy Neohome będą napędzane przez układ zabezpieczający GS1 zaprojektowany przez Neotion jak również rozwiązania NFC, które umożliwiają uproszczone i pewne parowanie urządzeń inteligentnego domu. Neotion uruchomi program certyfikacji i zatwierdzania dla bram i urządzeń radiowych, w celu zapewnienia pełnej interoperacyjności dla wszystkich urządzeń. Neotion zintegrował kompletną platformę smart home poprzez swoje strategiczne partnerstwa z M2M Solutions i EM-Sys. Pozwala to firmie Neotion na zaprezentowanie zaawansowanych i dojrzałych rozwiązań gotowych do wdrożenia na rynku, które obejmują nie tylko funkcjonalność inteligentnego domu, ale także dodatkowe funkcje, takie jak powiadomienia SMS, billingi, itd.

Więcej o Neohome będzie można dowiedzieć się na stoisku firmy Neotion podczas targów IBC2015 w Amsterdamie (11-15 września).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...