reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Parauszek i przyjaciele” - polski serial w TV Trwam

dodano: 2015-09-11 18:19 | aktualizacja: 2015-09-13 16:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Se-ma-for Produkcja Filmowa/satkurier.pl

TV Trwam W ostatnim czasie TV Trwam wprowadziła na swoją antenę nowy, polski serial animowany. Premierowe odcinki bajki „Parauszek i przyjaciele” emitowane są w każdy piątek o 19:30. Zajączek Parauszek narodził się w łódzkim studiu Se-ma-for, które kontynuuje długoletnie tradycje polskiej animacji dla dzieci. W tym samym miejscu narodzili się również Miś Uszatek, Miś Colargol, Kot Filemon i wiele innych postaci.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial swoją telewizyjną premierę miał w 2013 roku w kanale MiniMini+ (więcej tutaj i tutaj). Zainteresowanie produkcją wyrażali jednak również nadawcy innych stacji, takich jak m.in. TVP ABC, Polsat JimJam i TV Trwam (więcej tutaj). Na początku 2015 roku serial zadebiutował na antenie kanału PULS 2 (więcej tutaj), a w kwietniu br. pojawił się w ramówce stacji Polsat JimJam.

Kadr z serialu „Parauszek i przyjaciele”, foto: archiwum

Kadr z serialu „Parauszek i przyjaciele”, foto: archiwum


„Parauszek i przyjaciele” trafił również na zagraniczne rynki. Produkcję zakupiły już m.in. Univision, największa hiszpańskojęzyczna telewizja w Stanach Zjednoczonych (więcej tutaj), szkocka telewizja BBC Alba (kanał nadający w języku szkockim gaelickim), czeska Ceska Televize (CT) (więcej tutaj) i telewizja szwajcarska.

„Parauszek i przyjaciele” - emisja w piątki o 19:30 w TV Trwam. Serial mogą również oglądać widzowie kanału PULS 2 (PULS 2 HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...