reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyła polska strona internetowa Nat Geo People

dodano: 2015-09-14 08:28 | aktualizacja: 2015-09-14 09:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox International Channels Poland/forum.satkurier.pl (przemekp)/satkurier.pl

Nat Geo People HD W sieci ruszyła polska strona szykującego się do startu na naszym rynku kanału Nat Geo People (przejdź na stronę). Witryna prezentuje zegar odliczający czas do debiutu w Polsce, opis stacji, formularz kontaktowy oraz odnośniki na polskie profile National Geographic Channel na portalu społecznościowym Facebook i w serwisie YouTube. Przypomnijmy, iż kanał Nat Geo People ruszy 1 października br. i - według wcześniejszych zapowiedzi, znajdzie się w pakietach platform Cyfrowy Polsat i nc+ (więcej tutaj). Logo na stronie sugeruje, iż stacja w Polsce będzie dostępna w wysokiej rozdzielczości (Nat Geo People HD).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Życie to fascynująca podróż, w której na każdym kroku towarzyszą nam inspirujące historie, ciekawi ludzie i prawdziwe emocje. Naszym motywem przewodnim jest żółta ramka - symbol wysokiej jakości, wiarygodności i wiedzy. Dzięki niej z otwartym sercem i umysłem szukamy fascynujących historii w prawdziwym świecie. Nadszedł czas, by stworzyć stację telewizyjną, w której centrum są ludzie - Nat Geo People. To pierwszy wiarygodny i pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet, wiecznie młodych duchem i ciekawych świata. Nasza oferta programowa ciekawa jest dla wszystkich, dla których źródłem inspiracji są prawdziwe ludzkie historie. Przybliżamy barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Pokazujemy fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokajamy ciekawość, ale także dostarczamy wiele radości, rozrywki i wzruszeń - czytamy na stronie internetowej w opisie kanału.

W portfolio Fox International Channels Poland znajdziemy obecnie takie kanały jak: Fox (Fox HD), Fox Comedy (Fox Comedy HD), Baby TV, National Geographic Channel (National Geographic Channel HD) i Nat Geo Wild (Nat Geo Wild HD). Nadawca planował ponadto uruchomić w naszym kraju Fox Sports (i Fox Sports 2?), ale ostatecznie z tych planów zrezygnowano (więcej tutaj i tutaj).

Przypomnijmy, iż 16 stycznia br. nastąpiły już zmiany w ofercie Fox International Channels Poland - kanał Fox Life (Fox Life HD), decyzją nadawcy, zmienił się w Fox Comedy (Fox Comedy HD) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...