reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pierwszy wieczór z Nat Geo People

dodano: 2015-09-23 17:10 | aktualizacja: 2015-09-23 17:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox International Channels Poland/satkurier.pl

Nat Geo People HD W czwartek, 1 października br. polscy widzowie będą mogli poznać nowy kanał Nat Geo People (więcej tutaj). Jak zapewnia nadawca, od pierwszych minut emisji mogą liczyć oni na gorące emocje i niesamowite historie z całego świata. Pierwszego wieczoru, od godziny 20:00, zobaczymy dwie, szczególnie kontrowersyjne propozycje „Kossakowski. Szósty zmysł” (program znany z anteny TTV Grupy TVN - więcej tutaj) oraz „Ladyboys”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
1 października br. od godzinie 20:00 nadawca zaprasza widzów na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w dwóch odcinkach jego programu poświęconemu uzdrowicielom stosującym niekonwencjonalne i zaskakującego często metody leczenia na Ukrainie. Gospodarz na własnej skórze będzie doświadczał ich mocy, a widzowie będą mogli poznać do czego zdolni są ludzie, którzy pragną odzyskać zdrowie.

„Ladyboys” w Nat Geo People, foto: Fox International Channels Poland

„Ladyboys” w Nat Geo People, foto: Fox International Channels Poland


Zaraz potem zobaczymy serię dokumentalną pod tytułem „Ladyboys”, w której autorzy zabiorą nas za kulisy trasgenderowego świata w Tajlandii. Bohaterami programu są nie tylko Tajowie, ale także poszukujący swojej prawdziwej tożsamości turyści z Zachodu. Jak walczą o akceptację i skąd czerpią motywację, by nie ulegać społecznym naciskom? Tego dowiemy się 1 października br., od godziny 21:00, kiedy to premierę będą miały wyjątkowo dwa odcinki.

„Kossakowski. Szósty zmysł”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 października 2015 roku) o 20:00

Do czego jest zdolny człowiek, by ratować swoje życie? Właściwie do wszystkiego, bo ludzka wyobraźnia i wiara w cuda nie mają granic. Pokaże nam to Przemek Kossakowski, który na własne życzenie podda się zabiegom uzdrowicieli, stosujących często zaskakujące i budzące strach metody. „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl programów dokumentalnych, ukazujących ludzi, którzy zajmują się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, znachorzy, szeptuchy, babki, wróżki, mistycy - czyli wszyscy parający się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski – podróżnik, reporter, ale przede wszystkim człowiek o mocnych nerwach -  w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał nam sylwetki uzdrowicieli. Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza ludzi zajmujących się nietypowym leczeniem, testuje ich metody i sprawdza efekty - na samym sobie! Widzowie będą mu towarzyszyć na Ukrainie, gdzie poznaje tamtejszy stosunkowo bogaty świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur panujących podczas wyprawy będzie naprawdę gorąco!

W kolejnych odcinkach:

„Bezkresy Ukrainy”
premiera: w czwartek, 1 października 2015 roku o 20:00

Prowadzący program Przemek Kossakowski przemierza magiczną Ukrainę i spotyka się z ludźmi, zajmującymi się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Znachorzy, wróżki, uzdrowiciele. Wszyscy tworzą alternatywny dla państwowego system usług paramedycznych. Co ciekawe, na Ukrainie część tych usług jest uregulowana przepisami prawnymi. Przemek często staje przed dylematem i oceną swoich bohaterów. Czy są oni jeszcze lekarzami, czy już uzdrowicielami z pogranicza nauki i magii? Kogo pozna tym razem i jakim zabiegom się podda?

„Zbyt dużo wie o jego przeszłości”
premiera: w czwartek, 1 października 2015 roku o 20:30

W drugim odcinku Kossakowski odwiedza tajemniczą Czeczenkę, która wie trochę za dużo o jego przeszłości. Jesteście ciekawi jakie szczegóły z życia Przemka może mu opowiedzieć nieznajoma? Na targu nasz prowadzący dowiaduje się także o Lidii - kobiecie, która potrafi postawić diagnozę za pomocą jajek. Zaopatrując się w niezbędny produkt, Kossakowski udaje się do znachorki. Ta wizyta również nie pozostawia go w optymistycznym nastroju - pytanie dlaczego?

Przemysław Kossakowski w programie „Kossakowski. Szósty zmysł”, foto: Fox International Channels Poland

Przemysław Kossakowski w programie „Kossakowski. Szósty zmysł”, foto: Fox International Channels Poland


„Niezwykła, niewidoma uzdrowicielka”
premiera: w piątek, 2 października 2015 roku o 20:00

Przez przypadek Przemek dowiaduje się o uzdrowicielce, którą odwiedzają ludzie z całej Ukrainy. Jej diagnozy są spójne z tymi stawianymi przez najbardziej dokładne sprzęty medyczne. Co ciekawe, kobieta jest niewidoma. Kossakowski odnajdzie też wioskę, w której mieszka człowiek zwany „kostoprawem”. Czemu zawdzięcza taki przydomek - o tym dowiemy się z odcinka. A już w zupełnie innym miejscu i okolicznościach Przemek będzie miał okazję spróbować napoju z węża. Czy zdecyduje się na degustację tego niezwykłego eliksiru?

„To najcięższa próba”
premiera: w piątek, 2 października 2015 roku o 20:30

Kossakowski nie ma lekko. Kolejny odcinek oznacza nowe wielkie wyzwania. Zmieni się nie tylko stan ducha naszego prowadzącego, ale nawet jego wygląd. Zmiany będą zauważalne gołym okiem, ale czego nie robi się dla wiernych widzów. Lekko poturbowany, lecz nie pozbawiony poczucia humoru Kossakowski zmierzy się z trzema metodami uzdrawiania. Doniczka, pijawki, diabelskie czary... Będzie interesująco!

„Msza, na której dzieją się cuda”
premiera: w poniedziałek, 5 października 2015 roku o 20:00

Ukraińskie zimowe Karpaty. Kossakowski pokonuje długą i trudną drogę na spotkanie z ojcem Semenem. Ten prawosławny duchowny przez wielu nazywany jest cudotwórcą. Przemek weźmie udział w mszy i niezwykłym spotkaniu ojca Semena z chorymi. Będzie mógł się przyjrzeć i dowiedzieć, na czym polega fenomen wielbionego przez tłumy mistyka.

„Lodowata kąpiel i niezwykła staruszka”
premiera: we wtorek, 6 października 2015 roku o 20:00

Kossakowski przemierza ukraińską prowincję. W końcu dociera do małej wioski, w której mieszka samotna uzdrowicielka. Musi się spieszyć, bo na Ukrainie uzdrowiciele pracują tylko do zmierzchu. Na wizytę Przemek ma więc niecałą godzinę. Co wykryje u niego niezwykła staruszka i jakie metody lecznicze zastosuje? W pewnym momencie Przemkowi może zrobić się naprawdę gorąco, ale to dobrze, bo już następnego dnia czeka go kąpiel w lodowatym jeziorze.

Jak informuje nadawca, Nat Geo People - nowy kanał TV pełen inspirujących historii, opowiadanych przez autentycznych, a przy tym niezwykłych bohaterów. Pokazuje fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokaja ciekawość świata, dostarczając wiele rozrywki i wzruszeń. Jest adresowany przede wszystkim do kobiet. Można w nim zobaczyć m.in. takie serie jak „Dolce vita według Davida Rocco”, „Czworo niemowląt na sekundę”, „Ladyboys” czy „Kossakowski. Szósty zmysł”.

Od 1 października 2015 roku kanał Nat Geo People będzie dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu na pozycji EPG 160. oraz nc+ - na pozycji 141., docierając do ponad 4 milionów gospodarstw domowych.

- Po udanym debiucie w takich krajach jak: Dania, Niemcy, Włochy czy Turcja kanał Nat Geo People stał się integralną częścią oferty programowej rodziny marek National Geographic. Jego ramówka i oprawa antenowa zaprojektowane zwłaszcza z myślą o kobiecej widowni idealnie dopełniają przygotowaną głównie z myślą o mężczyznach ofertę National Geographic Channel oraz propozycje Nat Geo Wild, na którym to kanale niepodzielnie rządzą programy poświęcone dzikiej przyrodzie i naturze, pokazane w najlepszej jakości - czytamy w komunikacie.

Dodajmy, iż nadawca uruchomił już również stronę internetową kanału (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...