reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Opóźnienie wyłączenia analogu na Ukrainie

dodano: 2015-09-27 14:04 | aktualizacja: 2015-09-27 14:23
autor: Rafał Olchowik | źródło: tele-satinfo.ru/satkurier.pl

Ukraina Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia, która nadzoruje rynek medialny na Ukrainie, zaproponowała zmiany w zakresie korzystania z częstotliwości naziemnych. Regulator chce, by końcową datą zakończenia emisji analogowych był dzień 30 czerwca 2018 roku. W swoim raporcie uwzględnił to jeden z członków regulatora medialnego, Aleksandr Iljaszenko, który stwierdził, że w kwestii tej występują pewne nieścisłości. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że pod koniec 2014 roku opracowany został harmonogram wyłączania nadajników analogowych w poszczególnych miastach Ukrainy. Plan odbywa się etapami i pierwszy miał miejsce 15 czerwca br.. Więcej szczegółów o tym harmonogramie można dowiedzieć się w artykule Ukraina wyłączy telewizję analogową do końca 2016.

Według wcześniejszych informacji, telewizja analogowa na Ukrainie ma zostać całkowicie wyłączona do końca 2016 roku. Nowa data 30 czerwca 2018 roku jest również datą końcową, ale Narodowa Rada i tak jest zdania, że nastąpi to dużo wcześniej.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

79 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE DVB-C v.2 FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza kablowa wersja tunera 4K...

1 249 zł Więcej...
reklama