reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Cyfrowy Polsat: Nowe kanały - w jakich pakietach?

dodano: 2015-09-29 15:59 | aktualizacja: 2015-09-29 17:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat W związku z przełączeniem się na nowoczesny system kompresji MPEG-4, od 1 października 2015 roku abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają jeszcze lepszą jakość usług oraz aż 16 dodatkowych kanałów w jakości HD, co zwiększy łączną liczbę stacji HD dostępną na platformie do ponad 60 pozycji, informuje operator platformy Cyfrowy Polsat. Potwierdza się zatem informacja sprzed kilku dni.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cyfrowy Polsat od października br. będzie świadczył swoje usługi telewizyjne wyłącznie w standardzie kompresji MPEG-4. MPEG-4 pozwala nie tylko na bardziej efektywne wykorzystanie pojemności satelitarnej, ale przede wszystkim na przekazywanie sygnału w zdecydowanie lepszej jakości.

Jeszcze więcej kanałów w jakości HD

Od 1 października 2015 roku:
  • Aż 12 znanych i lubianych kanałów będzie można oglądać w jakości HD: BBC Earth HD od pakietu Familijnego Max HD, CBS Europa HD od pakietu Film HD, Disney Channel HD i Travel Channel HD od pakietu Familijnego HD, Extreme Sports Channel HD i FightBox HD od pakietu Sport HD, Polsat Food Network HD od pakietu Mini HD (kanały te zastąpią swoje wersje SD), Discovery Turbo Xtra HD od pakietu Familijnego Max HD, Polsat 2 HD i TV4 HD od pakietu Mini HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD od pakietu Rodzinnego HD,
  • Pojawią się 2 nowe kanały: Nat Geo People HD i Discovery Historia (dostępne od pakietu Familijnego Max HD),
  • Na listę kanałów operatora zostaną wprowadzone 3 nowe niekodowane kanały muzyczne – 4fun Hits, 4fun Fit&Dance, Stars.tv,
  • 6 października br. w pakiecie Familijnym HD pojawi się nowa odsłona filmowego kanału TCM – TNT, a do pakietu Film HD dołączy TNT HD,
  • 14 października Discovery Science HD wzbogaci pakiet Familijny Max HD, a uwielbiany przez dzieci bajkowy kanał Cartoon Network udostępniony zostanie w jakości HD od pakietu Familijnego HD.

Ponadto 29 września kanały FilmBox Extra oraz FilmBox HD zmieniły nazwy na odpowiednio – FilmBox Premium i Filmbox Extra HDAktualizacja listy kanałów Cyfrowego Polsatu

W związku z powiększeniem oferty platformy lista kanałów zostanie zaktualizowana – VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa zostanie przesunięta na pozycje 200 – 218, kanały erotyczne na pozycje 900 – 905, a kanały FTA na pozycje 400 – 499. Aby ułatwić poruszanie się po liście, większość kanałów w jakości HD operator umieścił na początku oraz dodatkowo w grupie kanałów HD – od pozycji 111. Lista kanałów zaktualizuje się w dekoderach automatycznie (w razie potrzeby po przełączeniu urządzenia w tryb standby).  

Bezpłatna wymiana dekoderów SD na HD MPEG-4

Wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu aktywnie korzystający z usług posiadają dekoder HD MPEG-4, który zapewni im dostęp do nowych kanałów oraz usługi jeszcze lepszej jakości. 

Bezpłatnej wymiany odbiornika SD można cały czas dokonać, kontaktując się z Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu bądź udając się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży.

>> Pobierz bezpłatne zaproszenie na wystawę i konferencje SAT KRAK 2015 <<


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...