reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Gwiazda „Playboya” w „Hell's Kitchen...” 4

dodano: 2015-09-29 18:51 | aktualizacja: 2015-09-29 21:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia W maju br. pokazała swoje seksowne wdzięki w magazynie „Playboy” (nr 5/2015). We wtorek, 29 września br. Karolina Pilarczyk - „Królowa Polskiego Driftu”, pojawi się w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” (sezon 4.) (więcej tutaj). Obok niej wystąpią również Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, gwiazdy programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego 4. sezon jest obecnie emitowany w telewizji Polsat (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Karolina Pilarczyk jest jedyną licencjonowaną drifterką w Polsce. Reprezentuje nasz kraj w zawodach na całym świecie, a do tego jest niezwykle seksowna. W maju tego roku piękna drifterka zrzuciła swój rajdowy kombinezon i wzięła udział w sesji dla męskiego magazynu „Playboy”.

Karolina Pilarczyk w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat

Karolina Pilarczyk na okładce magazynu „Playboy” - nr 5/2015, foto: Marquard Media Polska

Karolina Pilarczyk z sesją w magazynie „Playboy” - nr 5/2015, foto: Marquard Media Polska


29 września br. Karolinę Pilarczyk będziemy mogli zobaczyć w „Hell's Kitchen”. Przejazd jej rajdowym autem wygrają uczestnicy, których dania szef Wojciech Modest Amaro oceni najwyżej. Karolina będzie także gościem piekielnej restauracji, w której pojawi się ze swoim narzeczonym - Mariuszem Dziurleją.

Którzy uczestnicy będą mieli szansę na piekielną przejażdżkę z Karolina Pilarczyk? Czy będzie to drużyna, w której jest Katarzyna Skrzynecka? A może będzie to team Piotra Gąsowskiego? Po raz pierwszy bowiem w czwartej edycji „Hell's Kitchen” w roli uczestników wystąpią gwiazdy. Na pierwszy ogień idą jurorka i prowadzący program „Twoja twarz brzmi znajomo” - Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

Mariusz Dziurleja i Karolina Pilarczyk w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat

Mariusz Dziurleja, Karolina Pilarczyk i Wojciech Modest Amaro w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat

Karolina Pilarczyk i samochód Nissan 200SX S14A w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat


Dotychczas w programie „Hell's Kitchen” w roli uczestników wystąpili m.in.: Zygmunt Chajzer, Elżbieta Romanowska (więcej tutaj), Izabela Janachowska, Rafał Cieszyński (więcej tutaj), Bilguun Ariunbaatar i Katarzyna Kwiatkowska (więcej tutaj). W czwartej edycji największego kulinarnego show w Polsce gwiazdy ponownie wcielą się w rolę uczestników. Tym razem będą to Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

- Szef Amaro mnie nie oszczędził. Ale jeśli poczułbym, że jakakolwiek uwaga nie jest merytoryczna, zaprotestowałbym - mówi Piotr Gąsowski. - Uczestnicy myśleli, że ze mnie nic nie będzie, ale się zdziwili. Nie chcę być fałszywie skromny, ale wiem, że dobrze gotuję. To jedna z moich pasji - dodaje.

- To, co najbardziej mnie stresowało podczas nagrań to fakt, że uczestnicy „Hell's Kitchen” walczą o wspaniałą nagrodę, co powoduje, że wszystko bardzo przeżywają. Starałam się ich nie zawieść, nie zaproponować czegoś, co może okazać się niewypałem. Zdawałam sobie sprawę, że jeżeli coś mi nie wyjdzie, mogę być odpowiedzialna za przegraną mojej drużyny

- wyjaśnia Katarzyna Skrzynecka.


Dodajmy, że prowadzący i jurorka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wezmą udział w konkurencji oraz w karze i nagrodzie.

Która drużyna wygra konkurencję? Jak w kuchni poradzą sobie Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski? Przekonamy się oglądając Polsat.

Dodajmy, iż czwarta seria polskiej edycji „Hell's Kitchen”, która jest emitowana we wtorki, od 8 września br., o godzinie 20.05, osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności. Pod względem oglądalności odcinek programu z 22 września br. był najlepszym tej jesieni w obu grupach audytoryjnych. Po trzech odcinkach średnia widownia nowego sezonu „Hell’s Kitchen” to niemal 1, 6 mln widzów, co przekłada się na udziały w rynku na poziomie 15,9 proc. w grupie wiekowej 16-49. Czwarty sezon kulinarnego show notuje wyższe wyniki niż analogicznie 2. seria nadawana w tym samym paśmie jesienią ubiegłego roku - jest to wzrost o blisko 70 tys. widzów (dane za Cyfrowym Polsatem).

Katarzyna Skrzynecka w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat


Intrygi - pod tym hasłem przebiegał ostatni odcinek „Piekielnej Kuchni”. Dziewczyny z drużyny czerwonej nie tylko nie wydały żadnego dania, ale także karczemnie się pokłóciły. Doszło nawet do gróźb!

- Ja ci Paulinka powiem, krótko i na temat i mam nadzieję, że zrozumiesz za pierwszym razem. Jesteś za bardzo zafiksowana na swój temat. Jesteśmy drużyną i jak nie zaczniesz grać drużynowo, to my przejdziemy bez ciebie przez to! Blondyna, zrozumiałaś, co ja powiedziałam? To jest pierwszy i ostatni raz! Nie trafiłaś na sześć debilek! Zastanów się nad swoim zachowaniem, bo nam taka osoba w drużynie nie jest potrzebna. Na razie drużyna robi tyły przez ciebie. Skończyłam temat. Nie zadzieraj z nami!

- powiedziała oschle Monika, która uważa, że to przez Paulinę ich drużyna nie wydała żadnego dania.


Szef Amaro, nie mogąc patrzeć na kłócące się dziewczyny, zrobił coś czego dotychczas jeszcze nie było w „Hell's Kitchen” - nominował wszystkie dziewczyny do opuszczenia programu. Z „Piekielną Kuchnią” ostatecznie musiała się pożegnać Anna Błaszkiewicz.

Katarzyna Skrzynecka w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat

Piotr Gąsowski w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat

Anna Błaszkiewicz w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat


Czy wydarzenia ostatniego odcinka nauczą czegoś uczestniczki? Czy relacje między nimi się poprawią? Przekonamy się 29 września br. oglądając Polsat.

„Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” - sezon 4., emisja we wtorki o 20:05 w telewizji Polsat (Polsat HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/8 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/8 Platinum Line rozdziela sygnał z...

199 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama