reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa oferta platformy nc+ od 1.10

dodano: 2015-09-30 15:24 | aktualizacja: 2015-09-30 15:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+/satkurier.pl

nc+ Od 1 października 2015 roku w ofercie platformy nc+ pojawią się 3 nowe kanały, a 9 kolejnych będzie dostępnych w jakości HD. Tym samym abonenci nc+ będą mieli dostęp do 76 kanałów HD. Początek października jest też okresem przełączenia się ze standardu nadawania DVB-S/MPEG-2 na DVBS-2/MPEG-4, tak by wszyscy abonenci nc+ mogli się cieszyć najlepszą jakością obrazu i dźwięku HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
1 października 2015 do oferty kanałów platformy nc+ dołączą trzy nowe stacje. Będą to:
 
Nat Geo People HD (pozycja 141)
pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy, skierowany przede wszystkim do kobiet. Oferta programowa przeznaczona dla wszystkich, których źródłem inspiracji są prawdziwe historie i barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje.

ATM Rozrywka (pozycja 144) 
kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. W ramówce można znaleźć  przede wszystkim filmy, seriale, programy rozrywkowe i muzyczne - wśród nich m.in. "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Awantura o kasę" czy "Gra w ciemno". 

NTL Radomsko (pozycja 145) 
ramówka stacji oparta jest na produkcjach własnych, uzupełnionych o ciekawe propozycje pozyskane z TVN oraz od innych producentów zewnętrznych. NTL prezentuje lokalne spojrzenie na tematy ważne dla każdego.

Abonenci nc+, od 1 października będą też mieli dostęp do 76 kanałów w jakości HD. Od tego dnia 9 kanałów zmieni sposób nadawania na najwyższą jakość obrazu i dźwięku HD. Chodzi o kanały: 
  • Disney Channel HD (pozycja 97)
  • Travel Channel HD (pozycja 86)
  • TV4 HD (pozycja 8)
  • Polsat2 HD (pozycja 10)
  • Polsat Play HD (pozycja 119)
  • Polsat Cafe HD (134)
  • CBS Europa HD (pozycja 184)
  • Extreme Sports HD (pozycja 122)
  • Fightbox HD (nowa pozycja 179).

To jeszcze nie koniec zmian. Abonenci nc+ będą mieli także możliwość oglądania kanałów Filmbox w nowej odsłonie, gdyż Filmbox HD i Filmbox Extra zmieniły swoje nazwy. Flagowy kanał z rodziny Filmbox, oferujący filmowe i serialowe premiery Filmbox Extra zmienił nazwę na Filmbox Premium (pozycja 176).   Natomiast kanał Filmbox HD nazywa się teraz Filmbox Extra HD (pozycja 175), jest to kanał z filmami i serialami w jakości HD.  

Z pierwszym dniem października platforma nc+ finalizuje też proces przejścia na standard nadawania DVB-S2/MPEG-4 i stopniowego wyłączania standardu DVB-S/MPEG-2, który był używany od początku istnienia telewizji cyfrowej w Polsce. Pozwala to dostarczać kanały telewizyjne w jeszcze lepszej jakości, utrzymując najwyższe na polskim rynku standardy, a także umożliwia wygenerowanie miejsca na kolejne kanały i rozwój usług. 

Abonenci, którzy nadal nie wymienili swojego starego dekodera SD ciągle mogą to zrobić całkowicie bezpłatnie. Nowy dekoder można odebrać w punktach sprzedaży nc+, a szczegóły dotyczące wymiany można znaleźć na dedykowanej stronie: www.ncplus.pl/wymiana-sd-na-hd.

Na wszelkie pytania odpowie też zespół konsultantów pod specjalnym numerem telefonu 22 334 60 02.

Jednocześnie redakcja satkurier.pl przedstawia najnowszą wersję tabeli z transponderami nc+ i TVN od 1 października 2015 roku:>> Pobierz bezpłatne zaproszenie na wystawę i konferencje SAT KRAK 2015 <<


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...