reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nuta.tv z opóźnieniem z satelity

dodano: 2015-10-01 10:43 | aktualizacja: 2015-10-01 11:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment/satkurier.pl

Nuta.tv HD Nuta TV HD Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nadawcy (więcej tutaj), 1 października br. muzyczny kanał Nuta.tv nie pojawił się w przekazie satelitarnym. - Z przyczyn niezależnych od nadawcy rozmowy z platformami satelitarnymi w sprawie włączenia do oferty kanału Nuta.tv niespodziewanie wydłużyły się. Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej Nuta.tv zagrała w waszych dekoderach - poinformował nadawca 1 października br. na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nuta.tv to muzyczny kanał, który testową emisję rozpoczął 1 września br. (więcej tutaj) W jego ofercie znajdziemy teledyski wykonawców pop i dance. Stacja dostępna jest w standardowej i wysokiej rozdzielczości (Nuta.tv HD). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Kanał (w SD i/lub HD) mogą (lub według zapowiedzi nadawcy, wkrótce będą mogli) oglądać abonenci takich sieci kablowych i IPTV jak m.in.: Vectra (więcej tutaj), Sat Film, ZTS Echostar Studio, Jambox (więcej tutaj), Interaktywny Dom, Elsat (więcej tutaj), Derkom, PPMUE Telpol (Joy TV), Sat-Mont-Service (SMS), Bart-Sat, Telewizja Kablowa Słowianin, Winogradzka Telewizja Kablowa, Asta-Net, Telkab Pruszków i innych. W pierwszych dniach września br. ruszyła także strona internetowa stacji (więcej tutaj).

Kiedy Nuta.tv pojawi się w przekazie satelitarnym? Na zdjęciu wokalista Armando Christian Pérez „Pitbull” w otoczeniu pięknych dziewczyn, foto: Michał Winnicki Entertainment


Według zapisów w koncesji kanału Nuta.tv (więcej tutaj), program będzie rozpowszechniany w sposób rozsiewczy satelitarny przy zachowaniu następujących warunków technicznych:

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Dodajmy, iż z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E) dostępne są dwa inne kanały tego nadawcy - Power TV nadawany jest w formie niekodowanej (dostępny jest na listach platform nc+ i Orange TV; w Cyfrowym Polsacie po samodzielnym wyszukaniu), natomiast przekaz Adventure HD jest kodowany dla platform nc+ i Orange TV. Na razie nie wiadomo, czy Nuta.tv na satelicie pojawi się w SD czy HD, czy sygnał będzie kodowany czy nie oraz czy trafi na listy platform.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...