reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TNT zaprasza do tajemniczej zabawy

dodano: 2015-10-01 13:55 | aktualizacja: 2015-10-01 17:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

TNT Polska We wtorek, 6 października br. w centrum Warszawy pojawi się tajemniczy kontener. Czy pozwolisz się w nim zamknąć, a co najważniejsze - czy uda ci się z niego wydostać? Z okazji startu kanału TNT w Polsce i polskiej premiery serialu „Ostatni okręt”, TNT zaprasza wszystkich miłośników seriali i dobrego kina, by spróbowali swoich sił i wydostali się z tajemniczego Escape Roomu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Escape Room to zabawa, która polega na zamknięciu kilku osób w specjalnie przygotowanym pokoju. Korzystając ze wskazówek i zagadek ukrytych w pomieszczeniu oraz własnej logiki i intuicji, „więźniowie” muszą jak najszybciej się z niego wydostać.

W grze zorganizowanej w centrum Warszawy w dniu 6 października br. będzie można wziąć udział w godzinach 8:00-20:00. Zmagania uczestników będą transmitowane online za pomocą kanału YouTube stacji TNT (przejdź na stronę) oraz fanpage’a TNT na portalu społecznościowym Facebook (przejdź na stronę). Wszyscy chętni do wzięcia udziału w zabawie mogą zgłosić swój udział za pośrednictwem Internetu (przejdź na stronę). Uczestnictwo w zabawie jest bezpłatne, a duet, któremu uda się opuścić pokój w najkrótszym czasie, wygra tablet marki Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE. Na uczestników wydarzenia czekają też liczne niespodzianki.

Przygotowany przez agencję Biuro Podróży Reklamy Escape Room, nawiązuje stylizacją do serialu „Ostatni okręt”. Produkcja opowiada losy załogi amerykańskiego okrętu marynarki wojennej, której udaje się przeżyć tajemniczą epidemię dziesiątkującą ludzką populację.

Czy bohaterom uda się odkryć szczepionkę? Jak poradzą sobie w nowej rzeczywistości? Czy będą w stanie przeżyć w zamknięciu na okręcie lub odnaleźć nieskażony ląd?

Każdy, kto zdecyduje się na udział w zabawie, będzie mógł spróbować swoich sił w sytuacji, w której znaleźli się bohaterowie serialu.  Używając sprytu, inteligencji i umiejętności kojarzenia faktów, uczestnicy będą musieli jak najszybciej znaleźć sposób na wydostanie się z zagadkowego pomieszczenia. Czy podołacie tej próbie sił i charakteru?

Escape Room „Ostatni okręt” jest jednym z elementów kampanii promocyjnej poświęconej premierze kanału telewizyjnego TNT, który od 6 października br. będzie dostępny w Polsce. TNT to kanał emitujący zarówno największe hity filmowe i klasyki współczesnego kina, jak i własne, popularne na całym świecie produkcje serialowe, takie jak: „Ostatni okręt”, „Z premedytacją”, „Proof” czy „Agent X”. Stacja, decyzją nadawcy, zastąpi obecny już w Polsce kanał TCM (więcej tutaj).

„Ostatni okręt” - emisja wkrótce w TNT (TNT HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...