reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vox Music TV z umową z operatorem MUX L4

dodano: 2015-10-01 14:05 | aktualizacja: 2015-10-01 14:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

VOX Music TV Vox MTV Spółka Lemon Records (Grupa ZPR Media), nadawca kanału Vox Music TV, podpisała umowę z Telewizją Dolnośląską Echo (ATM Grupa) na udostępnienie tej stacji w czwartym multipleksie lokalnym (MUX L4) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Dzięki temu Vox Music TV poszerzy zasięg o około milion osób, zamieszkujących obszar wrocławsko-świdnicki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał muzyczno-rozrywkowy Vox Music TV, którego nadawcą jest Lemon Records, prezentuje teledyski z największymi hitami dyskotekowymi lat 80. i 90. ubiegłego wieku, a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne o poszczególnych gatunkach muzycznych, historiach zespołów i wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Kanał obecny jest na rynku telewizyjnym od 28 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj).

Kanał Vox Music TV można oglądać za pośrednictwem MUX L4. Na zdjęciu Joanna Klepko „Cleo” i Norbert Bieńkowski w samochodzie Polonez Caro Plus w programie „Hit na drogę”, foto: Grupa ZPR Media


Spółka Telewizja Dolnośląska Echo jest operatorem multipleksu MUX L4, który 1 września br. rozpoczął emisję sygnału testowego. Od tego dnia widzowie mogą za jego pośrednictwem oglądać bezpłatnie kanały Vox Music TV i STARS.TV (więcej tutaj).

Sygnał Vox Music TV emitowany jest już na multipleksach lokalnych, obejmujących zasięgiem okolice Rybnika (MUX L2) (więcej tutaj), Radomska (MUX L3) (więcej tutaj) i Łużyc (MUX L1) (więcej tutaj). Kanał dostępny jest także w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E), znajduje się na listach platform nc+ i Orange TV oraz w pakietach wybranych operatorów kablowych i IPTV oraz w sieci.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...
reklama