reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Jambox: 9 nowych kanałów i zmiany w ofercie

dodano: 2015-10-01 10:23 | aktualizacja: 2015-10-01 16:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: SGT/satkurier.pl

Jambox Wzbogacone pakiety podstawowe, zupełnie nowe kanały i prezenty dla abonentów. Jambox, interaktywna telewizja cyfrowa, należąca do SGT S.A., uatrakcyjnia swoją ofertę programową, zachowując przy tym dotychczasowe ceny. W pakietach operatora pojawią się m.in. nowe kanały - Da Vinci Learning, Nickelodeon HD, Motowizja HD, Fast&Funbox HD, Docubox HD, Fashionbox HD, 360Tunebox HD, Filmbox Arthouse HD i debiutujący na polskim rynku Nat Geo People HD (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najbliższych miesiącach SGT S.A. planuje szereg nowości, które wzbogacą ofertę programową telewizji Jambox. W pierwszej kolejności dwa z trzech pakietów podstawowych poszerzone zostaną o blisko 10 kanałów każdy, a abonenci podpisujący nową umowę lub przedłużający dotychczasową będą mogli otrzymać w prezencie jeden z pakietów premium. Po wprowadzeniu planowanych zmian oferta telewizji Jambox będzie obejmowała w sumie ponad 250 kanałów, w tym blisko 100 w jakości HD.

Oferta sieci Jambox powiększyła się m.in. o kanał Fashionbox HD, foto: SPI International B.V.


Abonent telewizji Jambox ma dziś możliwość wyboru pakietu telewizyjnego spośród trzech podstawowych: pakiet Mini HD, pakiet Wielotematyczny HD i pakiet Wielotematyczny Super HD.

Dla odbiorców wszystkich trzech pakietów pierwsze zmiany widoczne były już na początku września br. Do oferty programowej dołączyły wówczas Nuta.tv, Nuta.tv HD, iPol TV i Deutsche Welle (ENG) (więcej tutaj). W październiku br. nowości zauważą abonenci pakietów Wielotematycznego i Wielotematycznego Super HD.

Jambox: Nowości w pakiecie Wielotematycznym HD, foto: SGT

Jambox: Nowości w pakiecie Wielotematycznym Super HD, foto: SGT


Pierwszy pakiet wzbogaci się o kanały Animal Planet HD, Discovery Channel HD, TLC HD, National Geographic Channel HD, Fox HD, Fox Comedy HD, Ale Kino+ HD i Nat Geo Wild HD. Pakiet Wielotematyczny Super HD zostanie uzupełniony z kolei o TVP HD, BBC HD, Mezzo Live HD, MTV Live HD, i Nat Geo Wild HD i całkiem nowe kanały w ofercie Jambox: Nat Geo People HD, Nickelodeon HD i Motowizja HD. Dodatkowo operator poinformował, iż 1 października br. do pakietu Więcej Nauki HD dołączy kanał Da Vinci Learning (w miejsce Nat Geo Wild). Dodajmy, iż na liście kanałów sieci Jambox pojawiły się ponadto nowe kanały od SPI International B.V., takie jak Filmbox Arthouse HD, Fast&Funbox HD, Docubox HD, Fashionbox HD i 360Tunebox HD.

- Oba pakiety Wielotematyczne są aktualnie najchętniej wybieranymi produktami przez abonentów telewizji Jambox, stąd też decyzja o dodatkowym zwiększeniu ich atrakcyjności. Rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów i choć przeważnie są skrajnie od siebie różne, podjęliśmy próbę ich zaspokojenia. Co najważniejsze, wprowadzane przez nas zmiany nie pociągają za sobą dodatkowych kosztów

- mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT S.A.


Kolejna z nowości wiąże się z pakietem Filmbox. Jego nowa odsłona zaprezentowana zostanie w październiku br., a abonenci - w zależności od wybranej usługi - będą go mogli otrzymać w prezencie.

- Planowane zmiany dotyczą także pakietów tematycznych, które zostaną uzupełnione o nowe kanały. O szczegółach nasi abonenci będą informowani na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu Jambox na Facebooku. Mamy nadzieję, że nowa oferta programowa spotka się z pozytywnym odbiorem obecnych abonentów, ale też zachęci tych jeszcze niezdecydowanych

- dodaje Bartłomiej Czardybon.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...