reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale od Disneya na wyłączność w TVN

dodano: 2015-10-04 16:35 | aktualizacja: 2015-10-04 17:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

Disney Media Distribution TVN (Scripps Networks Interactive) ogłosił podpisanie kompleksowej umowy na wyłączność z Disney Media Distribution CEE. Umowa obejmuje prawa telewizyjne (Free TV i Basic Subscription) i online (Catch-up i SVOD) do produkowanych przez studio filmów i programów telewizyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa obejmuje popularne, po raz pierwszy emitowane tytuły oraz pozycje z biblioteki wytwórni, takie jak „W głowie się nie mieści” Disneya i Pixara, „Strażnicy Galaktyki” Marvela, „Kopciuszek” Walt Disney Studios oraz długo oczekiwane „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” Lucasfilm.

Na mocy umowy TVN uzyska również prawa m.in. do najnowszych seriali ABC Studios - zaskakującego i odważnego „Miasta zła” i fascynującego thrillera „The Catch”, które polscy widzowie będą mogli obejrzeć bezpośrednio po ich premierze w Stanach Zjednoczonych.

- Zakres tej umowy wykracza daleko poza standardowe umowy na prawa telewizyjne, co doskonale wpisuje się w strategię TVN. Zależy nam na dalszym podnoszeniu poprzeczki wszystkim graczom na rynku telewizyjnym i online, a dzięki nawiązaniu tej współpracy TVN zyskuje przewagę w obu tych obszarach

- podkreślił Piotr Korycki, członek zarządu TVN S.A.

- Bardzo się cieszymy z podpisania tej ważnej umowy, która przyczyni się do dalszego wzmocnienia współpracy między Disneyem i TVN. Dzięki tej umowie polscy odbiorcy będą mogli korzystać z dostępu do naszych bogatych zasobów, ulubionych postaci i fascynujących historii, co przyniesie widzom TVN wiele radosnych chwil

- powiedział Rory Buckley, GM na obszar CEE w Disney Media Distribution.


Dodajmy, iż od 2013 roku należąca do Grupy TVN spółka TVN Media zajmuje się sprzedażą reklam w obecnych na polskim rynku kanałach Disney Channel, Disney XD i Disney Junior (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...