reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Debata na temat uchodźców w TVP Warszawa

dodano: 2015-10-07 13:02 | aktualizacja: 2015-10-07 13:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Warszawa TVP Regionalna TVP3 TVP 3 W czwartek, 8 października br. o godzinie 20:30 pod hasłem „Za cenę życia” TVP Warszawa zorganizuje debatę na temat uchodźców (więcej tutaj). W studiu Telewizji Polskiej przy placu Powstańców w Warszawie spotkają się eksperci i przedstawiciele władz Mazowsza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W debacie, którą prowadzi Miłka Skalska wezmą udział: Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki, Emina Ragipowic - mieszkająca w Polsce Bośniaczka, Artur Tusiński - burmistrz Podkowy Leśnej i profesor Jolanta Sierakowska-Dyndo - dziekan Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego (UW). Goście w studiu będą dyskutować m.in. o tym jak powinniśmy się zachować w nowej rzeczywistości, czy jesteśmy skłonni do pomocy oraz czy Mazowsze, które ma przyjąć najwięcej uchodźców, jest na to odpowiednio przygotowane.

Podczas dyskusji poruszone zostaną także kwestie mieszkaniowe, socjalne, edukacyjne, aktywizacji zawodowej i integracji społecznej. Dyskusję ekspertów poprzedzi emisja poruszającego reportażu Anny Mączki „Terroryści z Marsa”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...