reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Debata na temat uchodźców w TVP Warszawa

dodano: 2015-10-07 13:02 | aktualizacja: 2015-10-07 13:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Warszawa TVP Regionalna TVP3 TVP 3 W czwartek, 8 października br. o godzinie 20:30 pod hasłem „Za cenę życia” TVP Warszawa zorganizuje debatę na temat uchodźców (więcej tutaj). W studiu Telewizji Polskiej przy placu Powstańców w Warszawie spotkają się eksperci i przedstawiciele władz Mazowsza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W debacie, którą prowadzi Miłka Skalska wezmą udział: Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki, Emina Ragipowic - mieszkająca w Polsce Bośniaczka, Artur Tusiński - burmistrz Podkowy Leśnej i profesor Jolanta Sierakowska-Dyndo - dziekan Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego (UW). Goście w studiu będą dyskutować m.in. o tym jak powinniśmy się zachować w nowej rzeczywistości, czy jesteśmy skłonni do pomocy oraz czy Mazowsze, które ma przyjąć najwięcej uchodźców, jest na to odpowiednio przygotowane.

Podczas dyskusji poruszone zostaną także kwestie mieszkaniowe, socjalne, edukacyjne, aktywizacji zawodowej i integracji społecznej. Dyskusję ekspertów poprzedzi emisja poruszającego reportażu Anny Mączki „Terroryści z Marsa”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...