reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Debata na temat uchodźców w TVP Warszawa

dodano: 2015-10-07 13:02 | aktualizacja: 2015-10-07 13:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Warszawa TVP Regionalna TVP3 TVP 3 W czwartek, 8 października br. o godzinie 20:30 pod hasłem „Za cenę życia” TVP Warszawa zorganizuje debatę na temat uchodźców (więcej tutaj). W studiu Telewizji Polskiej przy placu Powstańców w Warszawie spotkają się eksperci i przedstawiciele władz Mazowsza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W debacie, którą prowadzi Miłka Skalska wezmą udział: Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki, Emina Ragipowic - mieszkająca w Polsce Bośniaczka, Artur Tusiński - burmistrz Podkowy Leśnej i profesor Jolanta Sierakowska-Dyndo - dziekan Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego (UW). Goście w studiu będą dyskutować m.in. o tym jak powinniśmy się zachować w nowej rzeczywistości, czy jesteśmy skłonni do pomocy oraz czy Mazowsze, które ma przyjąć najwięcej uchodźców, jest na to odpowiednio przygotowane.

Podczas dyskusji poruszone zostaną także kwestie mieszkaniowe, socjalne, edukacyjne, aktywizacji zawodowej i integracji społecznej. Dyskusję ekspertów poprzedzi emisja poruszającego reportażu Anny Mączki „Terroryści z Marsa”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama