reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Debata na temat uchodźców w TVP Warszawa

dodano: 2015-10-07 13:02 | aktualizacja: 2015-10-07 13:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Warszawa TVP Regionalna TVP3 TVP 3 W czwartek, 8 października br. o godzinie 20:30 pod hasłem „Za cenę życia” TVP Warszawa zorganizuje debatę na temat uchodźców (więcej tutaj). W studiu Telewizji Polskiej przy placu Powstańców w Warszawie spotkają się eksperci i przedstawiciele władz Mazowsza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W debacie, którą prowadzi Miłka Skalska wezmą udział: Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki, Emina Ragipowic - mieszkająca w Polsce Bośniaczka, Artur Tusiński - burmistrz Podkowy Leśnej i profesor Jolanta Sierakowska-Dyndo - dziekan Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego (UW). Goście w studiu będą dyskutować m.in. o tym jak powinniśmy się zachować w nowej rzeczywistości, czy jesteśmy skłonni do pomocy oraz czy Mazowsze, które ma przyjąć najwięcej uchodźców, jest na to odpowiednio przygotowane.

Podczas dyskusji poruszone zostaną także kwestie mieszkaniowe, socjalne, edukacyjne, aktywizacji zawodowej i integracji społecznej. Dyskusję ekspertów poprzedzi emisja poruszającego reportażu Anny Mączki „Terroryści z Marsa”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...