reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-29 - 2022-11-30

10-12.10 Polsat Sport: Polacy na ME i w eliminacjach

dodano: 2015-10-10 09:08 | aktualizacja: 2015-10-10 14:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport Jak zapowiada nadawca, weekend 10-11 października br. w kanałach sportowych Polsatu będzie niesłychanie bogaty w sportowe transmisje. Mistrzostwa Europy siatkarzy z Polakami (więcej tutaj), eliminacje z polską reprezentacją do piłkarskiego Euro 2016 (więcej tutaj), polska 1. liga piłkarska (więcej tutaj), motosport z Formułą 1 (więcej tutaj) i MotoGP (więcej tutaj), koszykówka (Tauron Basket Liga) (więcej tutaj), piłka ręczna (PGNiG Superliga) (więcej tutaj) oraz coś dla miłośników sportów ekstremalnych („Selekcja”) (więcej tutaj) to tylko część z oferty. Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News, Polsat News (Polsat News HD), Polsat Play (Polsat Play HD) i strony polsatsport.pl.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:

- sobota, 10 października 2015 roku:

5:00, Polsat Sport, tenis, ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships: 1. półfinał, komentuje: Tomasz Tomaszewski,
5:35, Polsat Sport News i polsatsport.pl, wyścigi motocyklowe, Moto3: kwalifikacje, komentują: Adam Badziak i Michał Fiałkowski,
6:30, Polsat Sport Extra, tenis: ATP 500 China Open: 1. półfinał, komentuje: Katarzyna Nowak,
6:30, Polsat Sport News i polsatsport.pl, wyścigi motocyklowe, MotoGP: 4. sesja treningowa, komentują: Adam Badziak i Michał Fiałkowski,
7:00, Polsat Sport, tenis, ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships: 2. półfinał, komentuje: Tomasz Tomaszewski,
7:10, Polsat Sport News i polsatsport.pl, wyścigi motocyklowe, MotoGP: kwalifikacje, komentują: Adam Badziak i Michał Fiałkowski,
8:05, Polsat Sport News i polsatsport.pl, wyścigi motocyklowe, Moto2: kwalifikacje, komentują: Adam Badziak i Michał Fiałkowski,
11:00, Polsat Sport, Formuła 1, Grand Prix Rosji: 3. sesja treningowa, komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski,
12:20, Polsat Sport, Formuła GP3: 1. wyścig, komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski,
12:50, Polsat Sport News, Tauron Basket Liga: Trefl Sopot - Asseco Gdynia, komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski,
13:30, Polsat Sport, Formuła 1, Grand Prix Rosji: kwalifikacje, komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski,
14:50, Polsat Sport Extra, polska 1. liga piłkarska: Wigry Suwałki - Chrobry Głogów, komentują: Leszek Bartnicki i Andrzej Iwan,
15:00, Polsat Sport News, PGNiG Superliga Mężczyzn: Gwardia Opole - Śląsk Wrocław, komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak,
15:40, Polsat Sport, Formuła GP2: 1. wyścig, komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski,
16:30, Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarzy: Białoruś - Belgia, komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz,
17:00, Polsat Sport News, konferencja reprezentacji Polski piłkarzy przed meczem eliminacyjnym do Euro 2016 Polska - Irlandia,
17:50, Polsat Sport Extra, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Kazachstan - Holandia, komentuje: Tomasz Włodarczyk,
18:30 w Polsacie Sport i 19:00 w Polsacie Sport News, mistrzostwa Europy siatkarzy: Polska - Słowenia, komentuje: Tomasz Swędrowski,
19:20, Polsat, „Sport” - serwis informacyjny,
20:35, Polsat Sport Extra, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Czechy - Turcja, komentują: Cezary Kowalski i Jacek Ziober,
22:45, Polsat Sport Extra, gala boksu zawodowego: Frank Warren Flanagan - Diego Magdaleno, komentują: Andrzej Kostyra i Albert Sosnowski,
22:45, Polsat News, „Sportowe podsumowanie dnia” - serwis informacyjny,
23:30, Polsat Sport i Polsat Sport News, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: skróty spotkań,

Polsat Sport świętował ostatnio 15-lecie istnienia. Na zdjęciu Karolina Szostak, dziennikarka Polsatu Sport, która prowadzi serwisy informacyjne - „Sport” w telewizji Polsat i „Sportowe podsumowanie dnia” w kanale Polsat News, podczas jubileuszowej gali, foto: Cyfrowy Polsat


- noc z soboty na niedzielę, z 10 na 11 października 2015 roku:

0:00, Polsat Sport Extra, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Chorwacja - Bułgaria, komentują: Szymon Rojek i Robert Zieliński,
0:30, Polsat Sport, rugby, Puchar Świata: Anglia - Urugwaj, komentują: Przemysław Iwańczyk i Mariusz Liedel,
0:30, Polsat Sport News, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Andora - Belgia, komentuje: Marek Kleitz,
2:00, Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarzy: Holandia - Niemcy, komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz,
2:30, Polsat Sport, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Azerbejdżan - Włochy, komentują: Roman Kołtoń i Tomasz Łapiński,
2:30, Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarzy: Czechy - Bułgaria, komentują: Marta Gula i Damian Dacewicz,
4:00, Polsat Sport Extra, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Bośnia i Hercegowina - Walia, komentuje: Piotr Przybysz,
4:00, Polsat Sport News i polsatsport.pl, wyścigi motocyklowe, Moto3: wyścig, komentują: Adam Badziak i Michał Fiałkowski,

- niedziela, 11 października 2015 roku:

5:00, Polsat Sport, tenis, ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships: finał, komentuje: Tomasz Tomaszewski,
5:20, Polsat Sport News i polsatsport.pl, wyścigi motocyklowe, Moto2: wyścig, komentują: Adam Badziak i Michał Fiałkowski,
7:00, Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarzy: Francja - Estonia, komentują: Marta Gula i Andrzej Niemczyk,
7:00, Polsat Sport News i polsatsport.pl, wyścigi motocyklowe, MotoGP: wyścig, komentują: Adam Badziak i Michał Fiałkowski,
8:50, Polsat Sport Extra, Formułą GP3: 2. wyścig, komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski,
9:07, Polsat Sport News, rugby, Puchar Świata: Samoa - Szkocja, komentują: Przemysław Iwańczyk i Mariusz Liedel,
9:55, Polsat Sport Extra, Formuła GP2: 2. wyścig, komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski,
11:00, Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn,
11:00, Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarzy: Chorwacja - Włochy, komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz,
11:07, Polsat Sport News, rugby, Puchar Świata: Australia - Walia, komentują: Przemysław Iwańczyk i Mariusz Liedel,
12:30, Polsat Sport, Formuła 1, Grand Prix Rosji: finał, komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski,
13:00, Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarzy: Słowacja - Rosja, komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz,
14:30, Polsat Play, „Selekcja” - cykl dokumentalny,
14:50, Polsat Sport Extra, polska 1. liga piłkarska: Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki, komentują: Leszek Bartnicki i Andrzej Iwan,
14:50, Polsat Sport News, Tauron Basket Liga: Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin, komentują: Adam Romański i Grzegorz Chodkiewicz,
16:00 w Polsacie Sport i 17:00 w Polsacie Sport News, mistrzostwa Europy siatkarzy: Białoruś - Polska, komentuje: Tomasz Swędrowski,
17:50, Polsat Sport Extra, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Serbia - Portugalia, komentują: Szymon Rojek i Robert Zieliński,
19:15 w Polsacie Sport i 20:00 w Polsacie, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Polska - Irlandia, komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto,
19:20, Polsat, „Sport” - serwis informacyjny,
20:35, Polsat Sport Extra, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Niemcy - Gruzja, komentuje: Tomasz Włodarczyk,
20:35, Polsat Sport News, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Gibraltar - Szkocja, komentuje: Marek Kleitz,
22:45, Polsat News, „Sportowe podsumowanie dnia” - serwis informacyjny,
23:30, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: skróty spotkań,

- noc z niedzieli na poniedziałek, z 11 na 12 października 2015 roku:

0:30, Polsat Sport Extra, mecz towarzyski piłkarzy: Dania - Francja, komentuje: Piotr Przybysz,
0:30, Polsat Sport News, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Wyspy Owcze - Rumunia,
1:15, Polsat Sport, rugby, Puchar Świata: USA - Japonia, komentują: Robert Małolepszy i Mariusz Liedel,
2:30, Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarzy: Francja - Włochy, komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz,
2:30, Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarzy: Serbia - Rosja, komentują: Damian Dacewicz i Tomasz Wójtowicz,
4:30, Polsat Sport News, eliminacje do piłkarskiego Euro 2016: Finlandia - Irlandia Północna, komentuje: Cezary Kowalski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...