reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

29-30.10 Kongres Telewizji Światłowodowej w Krakowie

dodano: 2015-10-13 12:29 | aktualizacja: 2015-10-13 14:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: EVIO Polska

Evio Polska Specjaliści branży TV, nadawcy, operatorzy ISP oraz kablowi spotkają się w dniach 29-30 października br. w Krakowie na drugiej edycji wydarzenia branżowego pod skrzydłami EVIO - Kongresie Telewizji Światłowodowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Rok 2015 przyniósł wiele zmian na rynku TV cyfrowej. Dostępność nowych technologii oraz dotacje unijne pozwoliły kilkuset operatorom na budowę tysięcy kilometrów światłowodów. Jednocześnie, klasyczna telewizja konkuruje z coraz bogatszą ofertą tzw. wideo online różnej postaci. Organizujemy kongres, by pokazać w jaki sposób EVIO uczestniczy w tych zmianach oraz zaprezentować operatorom jakie możliwości i rozwiązania mogą wdrożyć w swojej ofercie, tak by była ona konkurencyjna i nowoczesna

- powiedział Mariusz Filipiak, prezes zarządu EVIO, zapraszając na wydarzenie. 


Podobnie jak w zeszłym roku, program kongresu wypełniają merytoryczne prezentacje dotyczące rozwoju usług TV oraz rozbudowy sieci, zarówno pod kątem sprzedażowym, jak i technologicznym. Ważnym punktem będzie podsumowanie pierwszego roku oferty eTV na rynku oraz zapowiedź nowych usług od EVIO. Szczególny nacisk został położony na zaprezentowanie innowacyjnego podejścia do kwestii sprzedaży aktywnej, jaką EVIO wdrożyło w ostatnich miesiącach na rzecz lokalnych operatorów w celu pozyskania dla nich kolejnych abonentów. Nie zabraknie również debaty na temat rozwoju TV w ofercie operatorów, podczas której zaproszeni eksperci zastanowią się czy i dlaczego musi ona „umrzeć” i... jak można na tym zarobić.Atrakcją kongresu jest Galaktyczny Halloween, który odbędzie się w niesamowitych wnętrzach wytwórni filmowej Alvernia Studios.

Szczegóły dotyczące rejestracji oraz agenda Kongresu Telewizji Światłowodowej dostępne są na stronie wydarzenia: www.kongres.tv.

Realizację wydarzenia powierzono firmie ITBC Communication, zaś Partnerem Strategicznym jest Orange Polska. Swoje wsparcie zadeklarowali m.in.: iNET Group, KIKE, Netia oraz Brand Insight. Patronat merytoryczny objął serwis Telko.IN. W promocję zaangażowali się w ramach Patronatu Medialnego: SatKurier.pl, Media2.pl, Telepro, ICT Professional oraz blog ScreenLovers.pl 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...