reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat i nc+: Filmboxy i TNT a wypowiedzenie

dodano: 2015-10-16 13:27 | aktualizacja: 2015-10-16 15:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

telewizor.jpeg W ostatnich dniach doszło do zmian na polskim rynku telewizyjnym. 29 września br. Filmbox Extra zmienił się w Filmbox Premium a Filmbox HD w Filmbox Extra HD (więcej tutaj), natomiast 6 października br. TCM w TNT (TNT HD) (więcej tutaj). Stacje te (zarówno przed jak i po zmianie) dostępne są w pakietach platform Cyfrowy Polsat i nc+. Czy w związku z tymi zmianami ich abonentom przysługuje prawo do wypowiedzenia umów bez konsekwencji?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Zgodnie z informacjami od nadawców jest to zmiana nazw/marek kanałów, niezależna od Cyfrowego Polsatu, więc nie upoważnia do wypowiedzenia umowy bez ponoszenia konsekwencji opisanych w regulaminie świadczenia usług - poinformowała serwis satkurier.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

- 6 października br. kanał TCM, obecny na platformie nc+, przekształcił się w TNT HD, a 29 września br. kanały Filmbox Extra w Filmbox Premium i Filmbox HD w Filmbox Extra HD. Zmiany nazw kanałów - w obu wypadkach wynikające z decyzji nadawców - nie mogą być podstawą do rozwiązania umowy, gdyż w ich wyniku nie zmieniła się oferta dla klienta - poinformował serwis satkurier.pl Bartosz Olejniczak, koordynator do spraw mediów społecznościowych i PR korporacyjnego, Dział Komunikacji i PR nc+.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...