reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa platforma HD Austria z własnymi kartami

dodano: 2015-10-21 22:19 | aktualizacja: 2015-10-22 16:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: HD Austria

HD Austria Jeszcze w 2015 roku luksemburska spółka M7 Group uruchomi nową platformę satelitarną w oparciu o działającą już usługę HD Austria. Po negocjacjach z ORF, które trwały ponad rok, grupa osiągnęła porozumienie w drodze mediacji prowadzonych przez regulatora medialnego KommAustria. W przyszłości austriaccy widzowie będą mogli odbierać zarówno kanały ORF jak i kanały prywatnych nadawców w jakości HD za pośrednictwem satelity Astra (19,2°E), nie tylko na dedykowanej karcie ORF.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od listopada br. widzowie będą mieli wolność wyboru pomiędzy nową platformą HD Austria M7 Group a platformą ORF Digital. Bowiem M7 Group wprowadzi na rynek własne karty kodowe. Do tej pory ofertę HD Austria można była odbierać jedynie za pośrednictwem kart ORF.

Poprzez nową platformę, HD Austria chce zapewnić około 2 mln gospodarstw domowych DTH w Austrii możliwość odbioru bardziej kompleksowej oferty HD i dodatkowych usług interaktywnych. Ma to być prawdziwą alternatywą dla monopolu kart ORF dla konsumentów, sprzedawców i producentów, podkreśla HD Austria.

Wprowadzenie nowej platformy będzie wspierane kampanią reklamową „Raus aus der Fernseh-Steinzeit!” (Zerwij z epoką kamienia łupanego).

Martijn van Hout z M7 Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...