reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa platforma HD Austria z własnymi kartami

dodano: 2015-10-21 22:19 | aktualizacja: 2015-10-22 16:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: HD Austria

HD Austria Jeszcze w 2015 roku luksemburska spółka M7 Group uruchomi nową platformę satelitarną w oparciu o działającą już usługę HD Austria. Po negocjacjach z ORF, które trwały ponad rok, grupa osiągnęła porozumienie w drodze mediacji prowadzonych przez regulatora medialnego KommAustria. W przyszłości austriaccy widzowie będą mogli odbierać zarówno kanały ORF jak i kanały prywatnych nadawców w jakości HD za pośrednictwem satelity Astra (19,2°E), nie tylko na dedykowanej karcie ORF.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od listopada br. widzowie będą mieli wolność wyboru pomiędzy nową platformą HD Austria M7 Group a platformą ORF Digital. Bowiem M7 Group wprowadzi na rynek własne karty kodowe. Do tej pory ofertę HD Austria można była odbierać jedynie za pośrednictwem kart ORF.

Poprzez nową platformę, HD Austria chce zapewnić około 2 mln gospodarstw domowych DTH w Austrii możliwość odbioru bardziej kompleksowej oferty HD i dodatkowych usług interaktywnych. Ma to być prawdziwą alternatywą dla monopolu kart ORF dla konsumentów, sprzedawców i producentów, podkreśla HD Austria.

Wprowadzenie nowej platformy będzie wspierane kampanią reklamową „Raus aus der Fernseh-Steinzeit!” (Zerwij z epoką kamienia łupanego).

Martijn van Hout z M7 Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...