reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wybory w TOKu” - pasmo wyborcze w Radiu Tok FM

dodano: 2015-10-25 16:33 | aktualizacja: 2015-10-25 17:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Tok FM W niedzielę i poniedziałek, 25 i 26 października br. na antenie Radia Tok FM (Agora) pojawią się specjalne programy związane z niedzielnymi wyborami parlamentarnymi. Dziennikarze i reporterzy stacji przygotują dla słuchaczy m.in. najświeższe informacje na temat wyniku wyborów oraz rozmowy z gośćmi w sztabach wyborczych, a w studiu o rezultatach głosowania porozmawiają komentatorzy, eksperci i politycy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 25 października br. Radio Tok FM zaprosi słuchaczy na wieczorny program „Wybory w TOKu”. Audycja będzie nadawana w godz. 20:59-1:00 (noc z 25 na 26 października br.), a jej gospodarzami będą Agata Kowalska i Przemysław Iwańczyk. W programie można będzie usłyszeć m.in. o sondażowych wynikach wyborów parlamentarnych, rozmowy z gośćmi ze sztabów wyborczych, wypowiedzi komentatorów oraz ekspertów, którzy ocenią jak wyniki wyborów mogą wpłynąć np. na świat biznesu, kultury i nauki.

Pasmo wyborcze w Radiu Tok FM poprowadzi m.in. Dominika Wielowieyska, foto: Agora


Aktualne wyniki głosowania będą się także pojawiać w „Informacjach Radia Tok FM”.

Natomiast w poniedziałek, 26 października br. poranny program „Wybory w TOKu” rozpocznie się po godzinie 6:00. Bloki programowe na zmianę poprowadzą Dominika Wielowieyska i Maciej Głogowski, a swoje relacje przygotują reporterzy stacji z całego kraju.

„Wybory w TOKu” - wieczór i poranek wyborczy Radia Tok FM, foto: Agora


Stacja zaprosi też słuchaczy na specjalne, powyborcze wydania audycji „EKG”, „Raport gospodarczy” i „Godziny szczytu”. Na antenie Tok FM będzie można usłyszeć nie tylko o wynikach głosowania, ale też o tym, jak rezultaty oceniają media zagraniczne.

„Wybory w TOKu” - emisja w niedzielę, 25 października 2015 roku o 20:59 i w poniedziałek, 26 października 2015 roku o 6:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...