reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czterej pancerni i pies” - maraton w kanale Filmbox

dodano: 2015-10-27 10:08 | aktualizacja: 2015-10-27 19:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

FilmBox logo 2013 Ile kilometrów można przejechać czołgiem w jeden dzień? Będzie to można sprawdzić w Święto Niepodległości podczas całodziennego maratonu „Czterech pancernych i psa” w kanale Filmbox. Kto powiedział, że binge viewing, czyli oglądanie całego sezonu odcinek po odcinku, dotyczy tylko najnowszych produkcji zza oceanu?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odwieczne spory: Janek (Janusz Gajos) czy Grigorij (Włodzimierz Press), Lidka (Małgorzata Niemirska) czy Marusia (Pola Raksa). Moda na owczarki niemieckie i początek wielkiej kariery Janusza Gajosa. Niewiele jest tak naprawdę seriali w pełni zasługujących na miano kultowego, ale „Czterej pancerni i pies” z pewnością należy do tej wąskiej grupy. Historycy czy znawcy wojskowości mogą mieć swoje zastrzeżenia, ale kolejnym pokoleniom zagorzałych fanów kompletnie to nie przeszkadza. Losy Janka Kosa i jego kolegów to rzeczywiście bowiem serial raczej przygodowy niż wojenny - a już z pewnością nie historyczny.

Małgorzata Niemirska w serialu „Czterej pancerni i pies”, foto: SPI International B.V.


W środę, 11 listopada br., korzystając z wolnego w Święto Niepodległości, miłośnicy „Czterech pancernych” będą mogli uczestniczyć w prawdziwym maratonie: Filmbox, zaczynając o 8:50 rano, wyświetli w całości kinową wersję serialu. Emisja potrwa do 18:00. Kto powiedział, że binge viewing, czyli oglądanie całego sezonu odcinek po odcinku, dotyczy tylko najnowszych produkcji zza oceanu?

„Czterej pancerni i pies” - maraton, emisja w środę, 11 listopada 2015 roku o 8:50 w kanale Filmbox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...
reklama