reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Kurier 11/2015

dodano: 2015-11-02 16:22 | aktualizacja: 2015-11-02 17:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier 11/2015 SAT Kurier 11/2015
Raport z wystawy SAT KRAK 2015
Telewizyjne kury znoszące złote jaja
Dobre perspektywy dla IPTV
Zwycięzcy SAT Kurier Awards 2015

TESTY:
Opticum Red HD X310
Ferguson Ariva T750i


NOWE PRODUKTY:
- Antena naziemna Ferguson YagiNX
- TechniSat: nowe modele odbiorników DAB+
- Anteny Spacetronik ASP LTE Ready
- Dipol: konwerter sygnału HDMI na światłowód

Najlepsze listy kanałów:
- wykaz kanałów platform
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W

SAT Kurier English 1/2015
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

SAT KURIER 11/2015 - listopadowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

Zwycięzcy SAT Kurier Awards 2015


Prezentujemy fotoreportaż z gali wręczenia statuetek SAT Kurier Awards 2015, która odbyła się 8 października br. w Hotelu Galaxy w Krakowie. Nagrody przyznawano w 15 kategoriach - łącznie wręczono 19 statuetek. Zobacz, które produkty i usługi z branży telewizji cyfrowej zostały uznane w 2015 roku za najlepsze.


Raport z wystawy telewizji cyfrowej SAT KRAK 2015

Jak co roku październik staje się świętem dla wszystkich fanów techniki, przekazu i odbioru mediów na różne sposoby, zwłaszcza telewizji i radia – z satelity i naziemnie. W tym roku wystawa SAT KRAK odbyła się w Hotelu Galaxy w Krakowie – lokalizacja okazała się bardzo dobrym wyborem w 2014, więc podjęto decyzję o kontynuowaniu współpracy. Wydarzenie miało miejsce w czwartek i piątek – 8 i 9 października. Zapraszamy na wędrówkę po poszczególnych stoiskach z naciskiem na informacje o prezentowanych produktach, usługach i nowościach.

Telewizyjne kury znoszące złote jaja


Mijający rok przejdzie do historii polskiej telewizji pod znakiem przejęcia większościowego pakietu udziałów w TVN przez koncern Scripps Networks Interactive Inc. Amerykańskich i zachodnioeuropejskich koncernów zainteresowanych ekspansją swoich kanałów i formatów jest znacznie więcej. Oznacza to, że 2016 rok może przejść do historii pod znakiem kolejnych przejęć. Tym bardziej, że mamy na rynku kury znoszące złote jaja, gwarantujące odpowiedni zasięg i popularność formatów w naszym kraju. Dobrym przyczółkiem do podbicia szklanego ekranu w Polsce są też sieci kablowe. W tej branży może dojść do fuzji i ściślejszej współpracy z firmami telekomunikacyjnymi.
Dobre perspektywy dla IPTV

IPTV (Internet Protocol Television) to system, w ramach którego usługi telewizyjne są dostarczane przy użyciu modelu TCP/IP w sieci LAN lub Internet. IPTV jest alternatywą dla telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej. Oferuje możliwość strumieniowego przesyłania treści w mniejszych partiach, bezpośrednio ze źródła. W rezultacie treści (np. film) mogą być odtwarzane jeszcze zanim dany plik zostanie pobrany w całości.TOP 10 – najlepsze produkty

Tym razem w TOP 10 publikujemy przegląd produktów w dwóch najbardziej pożądanych w ostatnich miesiącach kategoriach: anteny aluminiowe 80-130 cm oraz tanie, satelitarne tunery HD.


Warto zajrzeć do najnowszego wydania magazynu SAT Kurier 11/2015.

Następne wydanie SAT Kurier 12/2015 na początku grudnia.


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Magazyn SAT Kurier w 2015 roku jest wydawany w cyklu miesięcznym z 10 wydaniami - tylko 89 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2015 (Polska) lub 55 euro w Europie. Wydania 1-2 i 7-8 zostaną połączone.

Zachęcamy do zamawiania prenumeraty SAT Kuriera w 2015 roku wraz z książką tematyczną pt. "ANTENY SATELITARNE"* - cena promocyjna 115 zł

Opłać abonament SAT Kuriera w 2015 - 10 wydań + książka - tylko 115 złZapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych:

-- www.digi-tv.pl - wszystko o wszystkim, co cyfrowe, a szczególnie o HDTV i cyfryzacji Polski;

-- www.solarkurier.pl - magazyn poświęcony zielonym technologiom a w szczególności technologiom solarnym

W związku z powstaniem nowej firmy wydawniczej poszukujemy autorów materiałów, książek, prac magisterskich o tematyce telewizji cyfrowej. Prosimy pisać na adres redakcja [at] satkurier.pl.

Reklama w Internecie i w drukowanym SAT Kurierze za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga podczas pracy nad magazynem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...