reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza Top Kids w SD i HD z bajkami z lat 80. i 90.

dodano: 2015-11-05 17:55 | aktualizacja: 2015-11-06 13:03
autor: Łukasz Knapik/Jacek Grzeszczak | źródło: Grupa Toya/forum.satkurier.pl (myster/Power TV)/satkurier.pl

Top Kids - logo z magazynu sieci Toya Jak wynika z listopadowego numeru czasopisma „Toya: Magazyn abonenta”, na polskim rynku zadebiutuje nowy kanał dla dzieci. Stacja pod nazwą Top Kids ma pojawić się w ofercie sieci Toya 1 grudnia br. Kanał będzie dostępny w standardowej i w wysokiej rozdzielczości (Top Kids HD). Nadawcą kanału ma być firma Michał Winnicki Entertainment.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie stacji, Top Kids to propozycja dla miłośników kultowych bajek z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Prezentowane będą najlepsze i bezpieczne bajki z dawnych lat.

Top Kids w sieci Toya znajdzie się na pozycji 525. Stacja w wersji SD od 1 grudnia 2015 roku do 31 stycznia 2016 roku będzie dostępna dla abonentów tej sieci w otwartym oknie. Od 1 lutego 2016 roku kanał zostanie zamieniony na wersję HD i przeniesiony do pakietu Pociecha.

W portfolio firmy Michał Winnicki Entertainment są już takie kanały jak Power TV (Power TV HD), Nuta.tv (Nuta.tv HD) i Adventure (Adventure HD). Top Kids (Top Kids HD) to drugi, po stacji Nuta.tv, zapowiadany na ten rok nowy kanał tego nadawcy (więcej tutaj). Firma chce także zostać operatorem multipleksów lokalnych MUX L5 oraz MUX L6 i chce umieścić w nich m.in. własne kanały, np. Power TV (więcej tutaj). Nadawca planuje też wprowadzić kanał Adventure na inne rynki poza Polską (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...