reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Wellbeing Network wkrótce ruszy?

dodano: 2015-11-05 18:57 | aktualizacja: 2015-12-16 11:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya/201 Television Limited/forum.satkurier.pl (myster)/satkurier.pl

The Wellbeing Network Według listopadowego numeru czasopisma „Toya: Magazyn abonenta”, pod koniec grudnia br. nadawanie rozpocznie kanał Wellbeing Network. Stacja ma zaoferować rozrywkę, lifestyle i poradniki poświęcone zdrowiu i propagowaniu zdrowego trybu życia. Dodajmy, iż według ubiegłorocznych zapowiedzi nadawcy, kanał będzie dostępny w ofercie platformy Cyfrowy Polsat (więcej tutaj i tutaj) oraz sieci kablowych Vectra i Toya (więcej tutaj). Do pakietów sieci Toya stacja trafi w wysokiej rozdzielczości (Wellbeing Network HD) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsze informacje o Wellbeing Network pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku (więcej tutaj). Stacja, według zapowiedzi nadawcy, miała ruszyć 19 stycznia br. Do startu jednak nie doszło (więcej tutaj). Kolejnym terminem rozpoczęcia nadawania miała być tegoroczna Wielkanoc, co również się nie potwierdziło.

Wellbeing Network to kanał poświęcony tematyce wellness, zdrowia i sportu, foto: 201 Television Limited


Nadawcą stacji jest firma 201 Television Limited. W grudniu ubiegłego roku otrzymała ona koncesję dla kanału Wellbeing Network od Ofcomu, brytyjskiego regulatora rynku medialnego (więcej tutaj). Polska ma być pierwszym krajem, w którym pojawi się ta stacja. Nadawca planuje jednak ekspansję na innych rynkach. Według wcześniejszych zapowiedzi, ofertę stanowić będą: kanał telewizyjny - z ramówką pełną inspirujących oraz informacyjnych programów, nastawionych na promocję zdrowego stylu życia; strona internetowa - zawierająca artykuły tematyczne, filmy, podkasty oraz aplikacje mobilne (więcej tutaj), dotyczące szerokiej tematyki związanej ze zdrowiem, odżywianiem oraz fitness; i sklep internetowy - zaopatrzony w najpopularniejsze produkty dla zdrowia i urody, takie jak suplementy diety, gadżety czy książki.

- Tworzymy ikonę pośród marek świata zdrowia. Przedsięwzięcie tej miary nie zostało jeszcze do tej pory podjęte. Przełomowa strategia rozwoju na 2015 rok uczyni z nas światową siłę, z którą wszyscy będą musieli się liczyć - bądźcie czujni!

- mówił na początku tego roku Krzysztof Wroński, CEO firmy The Wellbeing Network.


Kim są twórcy projektu? Jak informuje nadawca, kariera CEO firmy, Krzysztofa Wrońskiego, opiera się na tworzeniu popularnych sieci telewizyjnych. To właśnie jego osiągnięciem jest założenie i rozpowszechnienie Zone Vision, sieci produkującej i nadającej programy w 138 krajach i w 23 językach, którą w końcu sprzedał przedsiębiorstwu Libery Global. Dyrektor zarządzający Andrea Dinnick, producentka TV nominowana do nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) oraz autorytet w świecie zdrowia, przez ostatnie 20 lat współtworzyła dobrze prosperujące sieci cyfrowe i telewizyjne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...