reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky DE wyłącza kanały z Nagra MA

dodano: 2015-11-10 11:43 | aktualizacja: 2015-11-10 21:16
autor: HP | źródło: parabola.cz

Sky Deutschland listopad 2014 Operator płatnej platformy Sky Deutschland zaczął stopniowo wyłączać na niektórych swoich kanałach system dostępu warunkowego Nagra MA - Nagra Media Access (wcześniej znany jako Nagravision) z CAID 1833. Już blisko 100 kanałów Sky Deutschland nie jest już dostępnych w starym systemie kodowania Nagra MA.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

W niedalekiej przyszłości oferta Sky Deutschland będzie dostępna wyłącznie na dekoderach z wbudowanym systemem szyfrowania VideoGuard (CAID 098C/09C4). Ten system dostępu warunkowego jest też stosowany w bliźniaczych platformach Sky UK i Sky Italia. Wkrótce spodziewane jest połączenie tych trzech platform w jedną Sky Europe.

Sky Deutschland ma przed sobą nie tylko wyłączenie Nagra MA, ale także migrację kanałów SD/HD z DVB-S do DVB-S2. Zmiana ta nastąpi 18 listopada 2015 r. W DVB-S2 będą nadawane kanały Sky DE w jakości HD, a także stacje w SD, dzięki przejściu na MPEG-4 (H.264/AVC).

Źródło: parabola.cz


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...