reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

11.11 Dzień z polskim kinem w Polsacie Film

dodano: 2015-11-10 20:50 | aktualizacja: 2015-11-11 11:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Film W środę, 11 listopada br., w Święto Niepodległości, Polsat Film (Polsat Film HD) zaprasza na dzień z polskim kinem. Widzowie zobaczą takie produkcje jak „W pustyni i w puszczy”, „Jak rozpętałem II wojnę światową, część 1.: Ucieczka”, „Rozmowy nocą”, „Śniadanie do łóżka”, „Sami swoi”, „Sztos 2” i „Róża”. Pojawią się także polskie seriale, takie jak: „Daleko od noszy 2”, „Daleko od noszy - szpital futpolowy”, „Graczykowie, czyli Buła i spóła”, „Ludzie Chudego”, „Hotel 52”, „Pierwsza miłość”, „Szpilki na Giewoncie” i „Tango z aniołem”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmową ucztę w Polsacie Film poprzedzi emisja kolejnych odcinków polskich seriali, takich jak „Daleko od noszy 2”, „Hotel 52”, „Pierwsza miłość” i „Ludzie Chudego”.

O godzinie 11:10 widzowie zobaczą film „W pustyni i w puszczy” - ekranizację z 2001 roku. O 13:35 na odbiorców czekać będzie komedia „Jak rozpętałem II wojnę światową, część 1.: Ucieczka”. Następnie pojawią się dwie komedie romantyczne - „Rozmowy nocą” (o 15:25) (więcej tutaj) i „Śniadanie do łóżka” (o 17:25) (więcej tutaj). O godzinie 19:10 stacja wyemituje komedię „Sami swoi”. O 21:00, w cyklu „Sensacyjna środa”, pokazany zostanie „Sztos 2” (więcej tutaj). Tuż po tej projekcji, o 23:15, stacja zaprasza na film „Róża”.

W ofercie Polsatu Film pojawi się m.in. film „Śniadanie do łóżka” z oferty firmy Kino Świat. Na zdjęciu Małgorzata Socha, Izabela Kuna i Wojciech Solarz w scenie z tej produkcji, foto: Marcin Władyniak

Widzowie Polsatu Film zobaczą m.in. film „Sztos 2”, w którym gra Bogusław Linda, foto: Cyfrowy Polsat


Dzień z polskim kinem zakończą odcinki polskich seriali, takich jak „Szpilki na Giewoncie”, „Daleko od noszy - szpital futpolowy”, „Tango z aniołem” i „Graczykowie, czyli Buła i spóła”.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w naszym codziennym wykazie: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje” i na głównej stronie satkurier.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...